صعود یك پله ای والیبال ایران در رده بندی جهانی

تیم ملی والیبال ایران در جدیدترین رده بندی فدراسیون بین المللی والیبال با یك پله صعود نسبت به رده بندی گذشته در مكان سیزدهم جهان قرار گرفت.

ه گزارش ایرنا، مردان والیبال ایران با درخشش در دوازدهمین دوره مسابقات جام جهانی و قرار گرفتن در مكان نهم این رقابت ها، پنج امتیاز در رده بندی فدراسیون بین المللی به دست آوردند تا مجموع امتیازاتشان به عدد 55.5 برسد.

ایران در میان تیم های آسیایی نیز همچون رده بندی قبلی، پس از چین در مكان دوم قرار دارد و ژاپن كه پرافتخارترین تیم والیبال قاره كهن محسوب می شود را پایین تر از خود در مكان شانزدهم جهان می بیند.

در بالای این رده بندی كه شب گذشته منتشر شد، نیز برزیل با وجود قرار گرفتن در مكان سوم جام جهانی، با 300 امتیاز همچنان رده نخست را به خود اختصاص داده است. پس از برزیل، روسیه قهرمان جام جهانی با 270 امتیاز در مكان دوم است و ایتالیا تیم چهارم جام جهانی با 226 امتیاز سوم است.

لهستان نیز كه در دوازدهمین دوره جام جهانی با قرار گرفتن در مكان دوم، سهمیه حضور در بازی های المپیك 2012 لندن را به دست آورد چهار پله نسبت به رده بندی قبلی صعود كرده است و با 199.5 امتیاز در مكان چهارم جدول قرار دارد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA