شکست تیم ملی والیبال ایران در برابر چین

به گزارش ایرنا، تیم های اول و دوم قاره آسیا در شهر فوكوئوكا به مصاف هم رفتند و در پایان قهرمان آسیا با نتیجه سه بر صفر از چین شكست خورد.

در این مسابقه خولیو ولاسكو امیر حسینی، فرهاد ظریف، علیرضا نادی، مهدی بازارگرد، حمزه زرینی، محمد موسوی و پوریا فیاضی را به عنوان هفت بازیكن اصلی تیم ایران به میدان فرستاد.

حسام بخششی، مهدی مهدوی، امیر غفور، آرش كمالوند، آرش كشاورزی و فرهاد نظری افشار هم پنج بازیكن ذخیره تیم ملی كشورمان در مقابل چین بودند.

در ست نخست این مسابقه بازیكنان ایران بازی دور از انتظاری ارائه كردند كه باعث شد ولاسكو هم در زمان های استراحتی كه طول ست درخواست می كرد به بازیكنان تذكر بدهد كه نباید این تیم را دست كم بگیرند زیرا چین تیم قدرتمندی است. ضعف بازیكنان ایران در دفاع روی تور كه در بازی های قبلی یكی از نقاط قوت تیم كشورمان بود بیش از سایر موارد به چشم آمد. در این ست چین با نتیجه 25 بر 19 پیروز شد.

دریافت های ضعیف، عملكرد بد در دفاع روی تور و اشتباهات متعدد در خط حمله بازیكنان ایران در ست دوم هم این فرصت را به تیم حریف داد تا خیلی زود فاصله خود را با تیم كشورمان زیاد كند و در نهایت این ست هم با نتیجه 25 بر 19 به سود چین به پایان برسد.

شكست در دو ست قبلی روحیه بازیكنان ایران را پایین آورد تا هیچ نشانی از تیمی كه مقابل قدرت های بزرگ والیبال جهان پیروز شده بود در این ست سوم دیده نشود. پاسور تیم چین در این بازی عملكرد بسیار خوبی داشت و به خوبی از برنامه های مختلف در خط حمله تیم خودی استفاده كرد تا فرصتی برای دفاع روی تور در نزد بازیكنان ایران فراهم نشود. این ست هم با نتیجه 25 بر 17 به سود چین رقم خورد.

با این نتیجه هر سه امتیاز بازی به چینی رسید كه تمام بازی های قبلی خود در این دوره از رقابت ها را با شكست پشت سر گذاشته بود.

به این ترتیب ایران با 12 امتیاز همچنان در مكان ششم جدول رده بندی جام جهانی باقی ماند.

ملی پوشان كشورمان پس از دو روز استراحت از روز جمعه رقابت های خود را در دور چهارم و پایانی این دوره از مسابقات آغاز می كنند و در سه روز پیاپی به مصاف برزیل، ایتالیا و روسیه می روند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA