اعطای هدیه رییس جمهور به خبرنگاران واجد شرایط

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اخیرا از ثبت نام بالغ بر هفت هزار نفر از خبرنگاران در سایت سمان و پرداخت هدیه رئیس جمهور به واجدان شرایط در آینده نزدیک خبر داده است.

به نقل از ایسنا، خبرنگاران برای دریافت هدایای ریاست جمهوری باید تا مدت زمان تعیین شده برای تکمیل پرونده خود در سامانه بانک اطلاعاتی خبرنگاران (سمان) اقدام می‌کردند.
اسامی تمامی خبرنگارانی که اطلاعات خود را به‌طور کامل در سایت سمان به نشانی اینترنتی www.saman-gov.ir وارد کرده باشند، از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نهاد ریاست جمهوری ارسال خواهد شد.
سیدمحمد حسینی هم اخیرا بر لزوم ثبت نام در سایت معاونت امور مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به عنوان شرایط اصلی دریافت این هدیه برای خبرنگاران تاکید کرد و گفته است: در پی فراخوان قبلی تاکنون بالغ بر هفت هزار نفر در این سایت ثبت نام کرده‌اند که طبق هماهنگی‌های به‌عمل آمده به‌زودی توسط معاونت مطبوعاتی اسامی افراد واجد شرایط به ریاست جمهوری اعلام خواهد شد.
حسینی خاطر نشان کرده است که با هماهنگی‌های صورت گرفته در پرداخت این هدیه به خبرنگاران واجد شرایط مشکلی وجود ندارد و ان‌شاالله بزودی پرداخت خواهد شد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA