نظام ولایت فقیه دعوت بشریت به برپایی حكومت جهانی است

رییس‌جمهور تلاش دولت در مسیر خدمت به ارزش‌های الهی و فرهنگ دینی و قرآنی مردم را موضوعی اعتقادی دانست و بر ادامه این راه با قوت بیشتر و بدون منت تاكید كرد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری ، دكتر محمود احمدی‌نژاد شامگاه سه‌شنبه در دیدار علما و روحانیون استان خراسان جنوبی عالمان دینی را ترویج‌دهندگان اسلام ناب محمدی(ص) دانست و اظهار داشت: دولت تلاش كرده بخش قابل توجهی از بودجه را به تقویت مسایل فرهنگی و دینی اختصاص دهد، اما باید توجه داشت كه در طول چهار، پنج سال نمی‌شود بی‌توجهی‌های پنجاه‌، شصت ساله را جبران كرد؛ اما به هر حال دولت مصمم است این مسیر را در حد توان ادامه دهد.
رییس جمهور با بیان اینكه امروز در نقطه عطف تاریخی قرار گرفته‌ایم و تحولات جهانی مسئولیت ملت ایران و علمای دینی را مضاعف كرده است، گفت: ماركسیست به تاریخ پیوست و به موازات آن جریان اومانیستی لیبرال كه محصول بیرونی آن نظام سرمایه‌داری و دمكراسی است و نسبت به ماركسیست‌ها فریبنده‌تر و تاثیرگذارتر عمل كردند به فضل الهی در عمل به پایان راه رسیده است و امروز جهان نیازمند راه و اندیشه جدیدی است.
دكتر احمدی‌نژاد با بیان اینكه اندیشه و راه غیرالهی نمی‌تواند بشریت را به سعادت و رستگاری برساند، اظهار داشت: امروز دنیا دچار خلاء تئوریك است چرا كه در دو دهه گذشته هیچگونه زایش فكری بوجود نیامده و در چنین شرایطی تنها نظام جایگزین وضع فعلی جهان آن چیزی است كه ملت ایران 1400 سال است كه به دنبال حاكمیت آن هستند.
رییس جمهور با بیان اینكه پاكی، عدالت، كرامت و توحید خواسته همه ملت‌ها است، تصریح كرد: امروز یك فرصت تاریخی بوجود آمده تا آرزوی انبیاء و اولیاء الهی را برآورده سازیم و باید توجه داشت كه اگر فرصت را از دست بدهیم دیگران مجدداً در قالب و چهره جدیدی اندیشه ضدانسانی خود را عرضه كرده و بر جهان و بشریت مسلط خواهند شد.
وی مسئولیت اصلی حوزه‌های دینی را پاسخ به نیازهای اصلی بشری دانست و گفت: كسانی در تاریخ ماندگار هستند كه در مرزهای پاسخ به نیازهای بشری حركت كنند.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA