سفر استانی رییس جمهور به استان خراسان جنوبی

رییس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تحولاتی كه در سطح جهان در حال وقوع است گفت : مشكلات جامعه بشری ناشی از حاكمیت اندیشه های غیرالهی و انسانهای غیرمومن و ناصالح بر مراكز اصلی قدرت جهانی است.

محمود احمدی نژاد روز سه شنبه در جمع مردم بیرجند افزود : در طول تاریخ همواره فساد ، ظلم ، تبعیض و تحقیر ملت ها، در فقر و عقب نگه داشتن و فاصله انداختن بین ملتها همه ناشی از حضور حاكمان ناصالح ، خودخواه و طاغوتهای فاصله گرفته از اندیشه های الهی و راه انبیا بوده است.
وی خاطرنشان كرد: هیچ جنگ و كشتاری ،فسادگسترده و ظلم ماندگاری در تاریخ پیدا نمی كنید مگر آن كه ناشی از اندیشه ناصالح ، ناپاك و عمل قدرتمندان فاسد باشد.
رییس جمهوری با تاكید بر این كه همه مشكلات بشر در طول تاریخ ناشی از مدیریت های ناصالح و حاكمان ناساخته بوده است اظهارداشت: امروز هم مشكل همین است.
وی یادآور شد: این قدرت های ناپاك یك دوره طولانی برده داری و بعد استعمار را تحمیل كردند و جنایت هایی را انجام دادند كه ذكر آن انسان را در برابر وجدان تاریخ شرمنده می كنند.
رییس جمهوری با بیان این كه امروز ملت ها قیام كرده اند، گفت: حركت های آزادیبخش آغاز شده و نتایجی هم به دست آمده است كه در مقاطع كوتاهی نیز به طور نسبی بعضی ها در گوشه و كنار دنیا طعم آزادی و عزت را چشیده اند.
احمدی نژاد تصریح كرد: به رغم این موضوع طاغوت ها و خودخواهان از ادامه كار زشت خود دست برنداشته اند و با تغییر چهره و شعار و پنهان شدن در پشت نهادها و سازمان های دارای اسامی و عنوان های انسانی و زیبا همان رفتارهای زشت را ادامه می دهند.
وی یادآور شد: استعمارگران در 100 سال پیش و در دوره ای با یك حركت نظامی و زمینه چینی حركت كردند و تقریبا همه خاورمیانه، آسیای غربی و شمال آفریقا را به بهانه های مختلف و از جمله مقابله با حكومت عثمانی و برخی ادعاهای بسیار سخیف اشغال نظامی كردند.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA