آمادگی سامانه سامد به منظور دریافت مردم از دولت

رییس مركز ارتباطات مردمی رئیس جمهوری گفت: مردم خراسان جنوبی می توانند مطالبات خود از دولتمردان را از طریق سامانه سامد (سامانه ارتباط الكترونیكی دولت و مردم) پیگیری كنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خراسان جنوبی، محمد هاشم غرقی با بیان اینكه دور چهارم سفرهای استانی رییس جمهور و هیات دولت با تغییراتی در كیفیت و شرایط ارتباط مردم با رئیس جمهور و دولت آغاز شده اظهار كرد: در این دور از سفرها، ارتباطات مردمی دقیقتر پیگیری می شود.
وی با اشاره به اینكه حضور مسوولان در شهرستانهای هر استان موثرتر شده گفت: در دور چهارم، ماحصل همه تجارب دوره های پیشین سفرهای استانی در بعد ارتباط مردمی مورد استفاده قرار می گیرد.
رئیس مركز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری افزود: بزرگترین دستاورد ارتباطات مردمی در این دور از سفرها، استفاده كامل از بستر 'سامانه ارتباط الكترونیكی دولت و مردم'( سامد) است.
وی با بیان اینكه در سفرهای پیشین بیان دیدگاه ها و ایده ها به صورت مكتوب انجام می شد، ادامه داد: این امر نیازمند صرف وقت و انرژی بسیاری چه از سوی مردم و چه از دولتمردان بود كه با تدبیر رئیس جمهور و تلاش مركز ارتباطات مردمی سامانه ارتباط الكترونیك دولت و مردم 'سامد' راه ندازی شد.
غرقی در خصوص این سامانه گفت: مردم می توانند به راحتی و با استفاده از تلفن 111 در سراسر كشور پیام های خود را به این سامانه منتقل كنند.
وی عنوان كرد: همچنین كسانی كه به اینترنت دسترسی داشته باشند از طریق سایت مركز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری می توانند پیامهای خود را ثبت و برای سامد ارسال و از طریق دریافت كد پیگیری مطالبات خود را دنبال كنند.
این مقام مسئول در خصوص ستادهای ارتباط مردمی در سفر چهارم رئیس جمهور به خراسان جنوبی گفت: در این ستادهای 27گانه نمایندگان وزرا و استانداری در محل دستگاه های اجرایی آماده پاسخگویی به مردم هستند.
وی در خصوص اعزام وزرا به شهرستانها خاطرنشان كرد: وزرا و نمایندگان تام الاختیار رئیس جمهور در جلسات شورای اداری شهرستانها شركت و به مشكلات شهرستانها رسیدگی می كنند.
غرقی بازدید از طرحها و پروژه های شهرستانی، دیدار با خانواده های معظم شهدا و سركشی به روستاهای محروم، ملاقات حضوری و چهره به چهره با مردم و رسیدگی به مسائل و مشكلات آنها را از دیگر برنامه های وزرا در شهرستانها عنوان كرد.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA