تخصیص 20 میلیارد ریال به منظور هوشمند سازی مدارس همدان

مدیر كل آموزش و پرورش استان همدان گفت: در سفر چهارم هیات دولت به استان همدان مبلغ 20 میلیارد ریال اعتبار برای هوشمند سازی مدارس استان اختصاص یافت.

عباس حسنی محتشم در همایش روسای آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق استان همدان در شهرستان نهاوند افزود: برای هوشمند سازی، تمام مدارس از جمله مدارس غیر انتفاعی و شبانه می بایست به شبكه اینترنت ملی متصل شوند.
وی افزود: برای همین منظور در سفر اخیر هیات دولت به استان، مبلغ 20 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شد كه با احتساب اعتبارات قبلی تخصیص یافته در مجموع 40 میلیارد ریال صرف هوشمند سازی مدارس این استان می شود.
وی این تحول را فرصتی خوب برای دانش آموزان عنوان نمود و افزود: اتصال به شبكه اینترنت ملی باعث می شود تا دانش آموزان بتوانند از آخرین دستاوردهای علمی و فناوریهای نوین بهره مند شوند.
وی همچنین سند تحول آموزش و پرورش را سندی افتخار آمیز برای تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت كشور عنوان نمود و گفت: از سال تحصیلی آینده، سند تحول آموزش و پرورش به اجرا در می آید.
وی در بخشی دیگر از سخنانش با اشاره به تعطیلی پنجشنبه ها در مدارس ابتدایی گفت: رئیس جمهوری به صورت جدی از این طرح حمایت نموده و خواستار پیگیری مساله تعطیلی در دیگر مقاطع شده است.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA