کسب 10 مدال در رقابت های تکواندوی صربستان

تكواندو كاران ایرانی در اولین روز از دهمین دور مسابقات بین المللی تكواندوی اوپن گالب صربستان در رده های سنی نوجوانان و نونهالان، 10 مدال در وزن های مختلف به دست آوردند.

تكوندوكاران اعزامی از جمهوری اسلامی ایران روز شنبه در روز اول مسابقات تكواندوی اوپن گالب صربستان كه از امسال در گروه مسابقات بین المللی درجه اول تكواندوی اروپا قرار گرفته است، در رده نوجوانان یك مدال طلا ، یك مدال نقره و یك مدال برنز و در رده نونهالان یك مدال طلا و 6 مدال برنز را از آن خود كردند.
سید مجتبی كرامتی، نریمان عاشوری و عارف فرشاد مهر در رده نوجوانان به ترتیب مدال های طلا ، نقره و برنز را كسب كردند.
در رده نونهالان، امیر حسین جلال وند مدال طلا و سالار نیك كار ، محسن علی محمدی، صدرا صباحی، پوری قره داغی، سید امیر احمدی و عرفان مدگو مدال برنز را در این دور از مسابقات بین المللی تكواندو برای میهن اسلامی خود به ارمغان آوردند.
تكواندو كاران كشورمان در رده بزرگسالان نیز روز یكشنبه با حریفان خود از كشورهای مختلف برای كسب مدال به رقابت می پردازند.
مرتضی سلطانی، سرمربی تیم بزرگسالان تكواندو كار ایرانی نیز ابراز اطمینان كرد كه تكواندو كاران تیم ملی كشورمان در روز دوم از مسابقات، مدال های زیادی را از آن خود كنند. تیم ملی تكواندو جمهوری اسلامی ایران در این دور از مسابقات بین المللی تكواندو در صربستان در رده نونهالان با 8 نفر، در رده نو جوانان با 10 نفر و در رده بزرگسالان با 11 نفر حضور دارند. در دهمین مسابقات بین المللی تكواندوی اوپن گالب صربستان، 800 تكواندوكار از 34 كشور از جمله جمهوری اسلامی ایران، فرانسه، انگلیس، آلمان، برزیل، رومانی، بلغارستان، اسلوونی، كرواسی، قبرس، پرتغال و لوكزامبورگ شركت دارند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA