شارژ سهمیه آبان ماه کارت سوخت خودروها

60 لیترسهمیه بنزین آبان ماه ساعت 24 امشب (شنبه، 30 مهر) مطابق ماه‌های گذشته به كارت‌های سوخت انواع وسایل نقلیه شخصی و عمومی واریز می‌شود.

در آبان ماه همچنین مطابق با ماه های گذشته 500 لیتر سهمیه بنزین با نرخ آزاد 700 تومانی در كارت های سوخت خودروها واریز می شود كه در صورت اتمام سهمیه 400 تومانی قابل استفاده خواهد بود.
بر اساس گزارش شبكه اطلاع رسانی نفت و انرژی، سهمیه و قیمت بنزین آبان ماه برای خودروهای شخصی، مشابه سهمیه و قیمت مهر ماه است و دیگر وسایل نقلیه عمومی نیز سهمیه ای مشابه سهمیه مهرماه دریافت خواهند كرد و بنابراین هیچ گونه تغییری در میزان، قیمت و سهمیه سوخت در آبان ماه وجود نخواهد داشت.
ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور اعلام كرده هیچ برنامه ای برای تغییر قیمت و سهمیه بنزین خودروها ندارد و سهمیه بنزین خودروها در ماه های آینده نیز همچون گذشته در كارت های سوخت خودروها شارژ خواهد شد.
در حال حاضر كمتر از 200 میلیون لیتر بنزین 100 تومانی ذخیره شده در كارت ها وجود دارد كه با اتمام این سهمیه، دارندگان این كارت ها می توانند از مجموع سهمیه بنزین 400 تومانی خود كه از دوره های پیش در كارت آنها ذخیره شده است استفاده كنند.
سهمیه بنزین 400 تومانی به ازای هر ماه 60 لیتر برای خودروهای سواری شخصی از دی ماه گذشته تاكنون و در 11 دوره در كارت های سوخت شارژ شده است.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA