• اخبار
  • اخبار اقتصادی - اخبار سیاسی

تصویب بودجه مقابله با جنگ نرم توسط مجلس

سخنگوی كمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت : دولت هر بودجه ای برای مقابله با جنگ نرم پیشنهاد كند، تصویب می كنیم .

ستار هدایت خواه در حاشیه بازدید از پنجمین دوره نمایشگاه رسانه های دیجیتالی در مصلای تهران افزود: مجلس برای مقابله با جنگ نرم از هیچ كوششی دریغ نمی كند.
وی اظهار داشت :یكی از راه های ایجاد بصیرت افزایی، اطلاع رسانی وزارتخانه ها در عرصه ارتباطات و فناوری ارتباطات است، با حضور در این نمایشگاه، آنان می توانند دستاوردهای خود را نمایش دهند.
هدایت خواه با بیان اینكه حضور در عرصه مجازی از عرصه های مهم مقابله با جنگ نرم به شمار می رود، اظهار داشت : مجلس نیز در عرصه قانونگذاری حمایت خود را اعلام داشته است ؛ به طوری كه در سال 1390، مجلس بودجه مركز ملی بازی های رایانه ای را تا دو برابر افزایش داد.
هدایت خواه خاطرنشان كرد: به دلیل حساسیت هایی كه در این عرصه وجود دارد، هر بودجه ای كه دولت پیش بینی كند، مجلس آن را تصویب می كند.
وی گفت: تلاش برای تدوین نظام جامع رسانه و حمایت از فعالانی كه در این عرصه و در رسانه های مجازی فعالیت و تلاش می كنند و نیز نظارت بر كارهای در حال اجرا، ازجمله كارهای موثری است كه تاكنون انجام شده است.
سخنگوی كمیسیون فرهنگی با اشاره به اینكه در قانون برنامه پنجم، مصوبات خوبی در عرصه جنگ نرم داشتیم، افزود: امید است كه با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری، بتوانیم ضمن غلبه بر تهاجمات فرهنگی، دستاوردهای بومی را نیز صادر كنیم.
پنجمین جشنواره و نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال تا 23 مهر از ساعت هشت صبح تا بیست و یك در محل مصلی امام خمینی (ره) میزبان علاقه مندان به رسانه های دیجیتال و تولیدات ملی و بین المللی است.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA