امکان واریز صدقه به صورت تلفنی

معاون مشاركت های مردمی كمیته امداد امام خمینی (ره) از راه اندازی صندوق های صدقه تلفنی خبر داد و گفت: صندوق های صدقه تلفنی در سطح گسترده در سراسر كشور قابل بهره برداری است.

سعید ستاری، افزود: مشتركان تلفن های ثابت می توانند با گرفتن شماره 9092307777 ضمن شنیدن یك حدیث روز درباره مزیت صدقات در زندگی، 300 تومان به عنوان صدقه واریز كنند.
این مقام مسوول در كمیته امداد امام خمینی (ره) ادامه داد: در هر بار تماس با شماره یاد شده، به طور خودكار 300 تومان به خانواده های نیازمند كمك می شود.
ستاری گفت: در قبض های تلفن مشتركانی كه با شماره یاد شده تماس گرفته باشند، مبلغی با عنوان 'صدقه' قید خواهد شد.
معاون مشاركت های مردمی كمیته امداد امام خمینی (ره) خاطر نشان كرد: چنانچه مشتركی پس از تماس با تلفن گویای صدقات، از تماس خود منصرف شود، می تواند رقم مربوط به صدقه را پرداخت نكند.
ستاری ادامه داد: مشتركان تلفن های همراه ایرانسل نیز می توانند با ارسال پیامك رایگان به شماره 8133، از 200 تا پنج هزار تومان به عنوان صدقه كمك كنند.
این مقام مسوول در كمیته امام خمینی (ره) افزود: مشتركان تلفن های ثابت و اعتباری همراه اول نیز با گرفتن شماره 009604 و با استفاده از كارت الكترونیكی عضو شبكه شتاب به هر میزان كه می خواهند صدقه بدهند.
ستاری استفاده از دستگاه خودپرداز را از دیگر راه های واریز وجه صدقات بیان كرد و گفت: مردم خیر و نیكوكار ایرانی می توانند از طریق خودپردازهای بانك هایی چون بانك ملی، ملت، تجارت، صادرات و رفاه كارگران صدقات مورد نظر خود را واریز كنند.
به گفته وی، خودپردازهای بانك های خصوصی نیز در آینده نزدیك قابلیت پرداخت وجه صدقات را خواهند داشت.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA