تبیین سیاست های بخش خصوصی در سومین دوره انتخابات نظام صنفی رایانه ای

گروه پیشنهاد 20 به عنوان یکی از گروه های انتخاباتی ، انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران برنامه های خود را به صورت رسمی اعلام کرد.

نامزدهای انتخاباتی پیشنهاد 20، در گروه های تخصصی نرم افزار ، سخت افزار ، اپراتور ، شبکه و امنیت، فروشگاه و مشاوران حضور یافته اند که اسامی آنها بدین ترتیب است : حسین سرکانی ، محمود اعلایی ،سیامک پیر بابایی ، محمد حسن شانه ساز زاده ، محمد حسین برخوردار، علیرضا علمی ، علیرضا پور نقشبند ، حسین غروی رام ، بیتا طهماسبی ، فرهاد الیشائی ، بهناز آریا ، سادینا آبایی ، احمد جعفر آبادی ، رضا دانش ، عبدالمحمد بیدختی نژاد ، سیامک غنیمی فر،حمید رضا سوداگران ، حمید رضا ناظمی تبریزی وسعید امینیان پیشنهاد 20 ، افزایش اعتبار و اقتدار سازمان نظام صنفی رایانه ای را مهمترین هدف حضور در هیئت مدیره این سازمان عنوان و نقشه راه خود را در این باره اعلام کردند.

براین اساس به کارگیری تمامی ظرفیت اعضای هیئت مدیره در تصمیم سازی ها و امور اجرایی در درون و برون سازمان نظام صنفی رایانه ای ، توسعه فضای کسب و کار با بکارگیری ظرفیتهای موجود درون صنف و بازنگری اساسنامه، آیین نامه های اجرایی و دستورالعملهای موجود این سازمان از جمله برنامه های این گروه اعلام شد.

گروه "پیشنهاد 20" دفاع از حقوق و منافع صنفی در تعامل و مشارکت موثر و خلاقانه با کلیه نهادها، مجامع، تشکل ها و سازمانهای مرتبط اعم از خصوصی و دولتی را از دیگر برنامه های هئیت مدیره آینده این سازمان عنوان کردند و بر اطلاع رسانی شفاف و مستمر به تمامی اعضای صنف در خصوص اقدامات انجام شده و در دست اجرا تاکید کردند.

ارتقاء سطح کمیسیونهای تخصصی سازمان نظام صنفی رایانه ای از جایگاه مشورتی به تصمیم ساز و اجرایی ، توسعه تسهیلات برای اعضای این سازمان و همچنین رصد و پایش قوانین، بخشنامه ها و آیین نامه های مرتبط در حوزه فاوا و تثبیت جایگاه سازمان نظام صنفی رایانه ای در نهادهای قانوگذار و تصمیم ساز از دیگر مفاد این نقشه راه اعلام شد.

براین اساس کاندیداهای حاضر در این گروه تقویت دبیرخانه و تهیه بانک اطلاعاتی جامع و تخصصی اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای و تقویت اعتبار و جایگاه شورای انتظامی این سازمان را از دیگر برنامه های خود عنوان کردند.

دور سوم انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای برای سه سال آینده پنج‌شنبه 14 مهرماه برگزار می‌شود که 36 نامزد در شاخه شرکت‌ها، 6 نامزد از شاخه فروشگاه‌ها، 6 نامزد از شاخه مشاوران و 5 نامزد در بخش بازرسی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات با یکدیگر به رقابت‌ انتخاباتی می پردازند.

در این راستا دو ائتلاف حاضر در بین کاندیداهای انتخاباتی که با عنوان اتحادیه 15 و پیشنهاد 20 فعالیت دارند اهداف و مواضع خود را برای حضور در هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای اعلام کردند.

سازمان نظام صنفی رایانه ای حدود 7 سال پیش و با هدف ساماندهی، ایجاد تشکیلات، نظم بخشی به فعالیتهای تجاری رایانه ای مجاز و حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم افزار تشکیل شد و نخستین رئیس این سازمان حکم خود را از رئیس جمهور وقت دریافت کرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA