اعزام به خدمت مشمولان فارغ التحصیل دانشگاه ها

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای تمامی مشمولان فارغ‌التحصیل دارای برگ اعزام به خدمت به تاریخ یكم آبان ماه 1390 را فراخوان كرد.

به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا ،مشمولان فارغ التحصیل دانشگاهی كه برگ آماده به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ اول آبان ماه سال 1390 دریافت كرده و نحوه و چگونگی اعزام به خدمت دوره ضرورت آنان در قالب معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش به آنان اطلاع رسانی شده براساس اطلاعات مندرج در آن برگه اقدام كنند.
در اطلاعیه سازمان وظیفه عمومی آمده است :آن دسته از مشمولانی كه به هر دلیل تا كنون موفق به دریافت معرفی نامه مشمولان به مراكز آموزش نشده اند با مراجعه به نزدیكترین دفاتر خدمات الكترونیك انتظامی (پلیس+10) نسبت به دریافت برگ مذكور اقدام و براساس اطلاعات مندرج در آن رفتار كنند.
این اطلاعیه می افزاید :لازم است تمامی مشمولان در تاریخ تعیین شده اوراق مربوط به اعزام خود از قبیل برگ اعزام به خدمت، برگ واكسیناسیون، معرفی نامه مشمولان را به مراكز آموزش و سایر مدارك مورد نیاز از جمله شناسنامه، كارت ملی را در هنگام مراجعه به وظیفه عمومی به همراه داشته باشند.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA