مهلت ثبت نام كاردانی پودمانی علمی كاربردی تا 30 شهریور

معاون سنجش و خدمات آموزشی دانشگاه جامع علمی كاربردی از تمدید ثبت‌نام در دوره های كاردانی پودمانی این دانشگاه تا 30 شهریورماه خبر داد.

براساس اعلام دانشگاه جامع علمی كاربردی، علی صدر با اعلام این خبر افزود: دفترچه و كارت اعتباری ثبت‌نام دوره های كاردانی پودمانی از طریق سایت سازمان سنجش و مراكز پستی قابل دریافت است.
به گفته وی، داوطلبان می توانند تا روز چهار‌شنبه 30 شهریورماه منحصراً در باجه‌های مركزی شهرستان‌های مختلف كشور به جز تهران از ساعت 8 صبح تا 19 مدارك ثبت‌نام را دریافت كنند.
وی درمورد توزیع مدارك كاردانی پودمانی در شهر تهران نیز گفت: توزیع مدارك ثبت‌نام این دوره ها در تهران از ساعت 8 صبح تا ساعت 19 منحصراً در مناطق پستی 11، 13، 14، 15، 16، 17، 18، 19 انجام می شود.
دكتر صدر در خاتمه اظهار داشت : داوطلبان متقاضی ثبت‌نام در دوره های كاردانی پودمانی دانشگاه جامع علمی كاربردی پس از دریافت كارت اعتباری ثبت‌نام، حداكثر تا ساعت 24 روز چهارشنبه 30 شهریورماه فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش كشور به نشانی www.sanjesh.org  نسبت به ثبت‌نام در دوره‌های كاردانی پودمانی اقدام كنند.
ثبت نام از داوطلبان دوره های كاردانی پودمانی علمی كاربردی از هفته گذشته آغاز شد و قرار بود مهلت آن در ساعت 24 امشب به پایان برسد.
ظرفیت پذیرش دانشجو در دوره های كاردانی پودمانی شهریور 90 دانشگاه علمی كاربردی نزدیك به 114 هزار نفر تعیین شده است.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA