فراخوان مشمولان دیپلم و زیر دیپلم خدمت وظیفه عمومی در خرداد 1393

 به گزارش پایگاه خبری پلیس، سازمان وظیفه عمومی ناجا ضمن فراخوان تمام مشمولان غایب و غیر غایب متولد 1355 تاپایان خرداد ماه 1375 برای انجام خدمت دوره ضرورت، طی اطلاعیه ای اعلام کرد، تمام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم سال های مذکورکه برگ آماده به خدمت به تاریخ خرداد ماه سال 1393 از سازمان وظیفه عمومی ناجا دریافت داشته اند، باید راس ساعت، تاریخ، محل و مراکز تعیین شده به منظور اعزام به خدمت دوره ضرورت حاضر شوند.

تمام مشمولان ساکن تهران بزرگ دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ اردیبهشت ماه سال1393هستند، باید رأس ساعت 6 صبح روز دوشنبه 19 خردادماه به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش ابلاغ شده است حضور پیدا کرده تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

تمام مشمولان ساکن سایر استانهای کشور دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم غایب و غیر غایب که دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ خرداد ماه سال 1393 هستند، باید رأس ساعت 7 صبح دوشنبه 19 خردادماه به محل و مراکزی که توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش ابلاغ شده است حضور پیدا کرده تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

به موجب قانون تمام متولدین سال های 1355 تا پایان خرداد ماه سال1375 مشمول قانون خدمت وظیفه عمومی بوده و باید برای تعیین تکلیف مشمولیت خود را به سازمان معرفی کنند.

چنانچه این افراد در مهلت های مقرر قانونی خود را به سازمان معرفی کنند، غایب شناخته شده وطبق ماده 58 قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است، آن دسته از مشمولانی که به هر دلیل تاکنون موفق به دریافت برگ معرفی نامه مشمولان به مراکزآموزش نشده اند، می توانند به نزدیکترین دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) مراجعه ونسبت به دریافت برگ مذکور و بر اساس اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

همچنین سازمان وظیفه عمومی ناجا یادآورشد: عدم حضور به موقع در زمان و محلهای تعیین شده غیبت محسوب می شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA