آغاز فروش اینترنتی بن كتاب

 به گزارش ایرنا، زمان توزیع کارت از تاریخ هفتم اردیبهشت ماه 93 تا پایان زمان نمایشگاه کتاب بوده و کلیه علاقمندان به دریافت کارت یارانه خرید کتاب می توانند با ورود به سامانه ثبت نام ستاد برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، ثبت نام و پس ازدریافت شماره رهگیری با مراجعه به شعب منتخب بانک صادرات ایران که در سایت مذکور اعلام گردیده است، کارت خود را دریافت کنند.

بنابر اعلام معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تعداد کل بن کارت ها 400 هزار عدد بوده و هر دانشجو مجاز به دریافت یک کارت الکترونیکی یارانه ای کتاب می باشد.

اعتبار موجود در کارت ها 600 هزار ریال است که 300 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معادل آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت به صورت اینترنتی پرداخت می شود.

یارانه پرداختی تنها برای خرید کتاب از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می باشد و فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاههای کارت خوان آسان پرداخت قابل استفاده است و پس از آن به مانند کارتهای مجازی خرید کتاب تا پایان خرداد ماه سال جاری امکان خرید از نمایشگاه آنلاین کتاب تهران وجود دارد.

مجری پرداخت الکترونیک دربیست و هفتمین نمایشگاه کتاب اعلام کرد: در نمایشگاه افزون بر سه هزار دستگاه پایانه فروشگاهی نصب خواهد شد که این دستگاه ها توسط 150 نفر از تکنسین های مجرب شرکت آسان پرداخت 24 ساعت قبل از افتتاح نمایشگاه نصب و راه اندازی خواهند شد.

براساس آمار و اطلاعات نمایشگاههای سال های قبل پیش بینی می شود، نمایشگاه کتاب امسال بیش از 5 میلیون بازدید کننده داشته و تعداد تراکنش های نمایشگاه بالغ بر 1.5 میلیون خواهد بود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA