اصلاح واریز سوخت تاکسی‌ها

 به دلیل بروز خطای چشمی – دستی سهمیه ٥٢٠ لیتری بنزین تاکسی های دوگانه سوز بین شهری، تا پایان اردیبهشت ماه روزانه ٢٠ لیتر بنزین در کارت سوخت آنها شارژ می شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در این باره گفته است : سهمیه بنزین تاکسی‌های بین شهری دوگانه سوز در اردیبهشت ماه امسال به جای ٥٢٠ لیتر، ٥٢ لیتر لحاظ و این مورد به سرعت اصلاح و در سامانه کارت هوشمند سوخت اعمال شد.

محسن روحانی افزود: برای بازگشت به حالت اولیه و رفع این خطا، تا پایان اردیبهشت ماه، روزانه ٢٠ لیتر بنزین در کارت سوخت تاکسی های دوگانه سوز بین شهری شارژ می شود.

به گفته وی مقادیر واریزی (روزانه ٢٠ لیتر) تا زمان اعلام شده (اردیبهشت ماه ) در کارت سوخت تاکسی های دوگانه سوز بین شهری، ادامه دارد.

مدیر سامانه کارت هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تصریح کرد: از ماه آینده (خردادماه) واریز سهمیه بنزین در کارت سوخت تاکسی های دوگانه سوز بین شهری، به روال عادی می‌شود.

وی تاکید کرد: بروز خطای چشمی _دستی در شارژ سهمیه انواع خودروها اعم از سواری، تاکسی، آژانس و موتورسیکلت که برای شارژ بنزین در کارت سوخت آنها باید موارد متعددی (بیش از ٨٠٠ مورد) در نظر گرفته شود، دور از ذهن نیست.

روحانی تاکید کرد: بروز این خطای چشمی_ دستی که با پیش بینی تدابیر لازم، بلافاصله بر رفع آن اقدام شد، مشکلی در روند ارائه خدمات به وجود نیاورده است.

وی درباره اهمیت سامانه هوشمند سوخت در ورود به فاز دوم هدفمندی با اعمال نرخ جدید بنزین نیز گفت: پیچیدگی کار و نیاز عملیاتی سامانه هوشمند سوخت ایجاب می کند این سامانه به صورت غیر برخط (آفلاین) فعالیت کند.

به گفته روحانی تغییر سیاست سهمیه بندی، اعمال نرخ بنزین به صورت همزمان و در یک ساعت مشخص به سیستم برخط (آنلاین) نیاز دارد و اجرای چنین مواردی در سیستم غیر برخط، کاری دشوار و پیچیده است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA