واگذاری یک میلیون پورت اینترنت پرسرعت توسط شرکت های ندا

با اضافه شدن70 هزار پورت به مجموع پورت‌های منصوبه آمار خرداد، تعداد پورت‌های ADSL نصب شده در سطح کشور توسط گروه شرکت‌های ندا تا پایان تیر 1390، از مرز 1 میلیون و600 هزار پورت گذشت .

به گزارش روابط عمومی گروه شركت‌های ندا (PAP)، طبق آخرین آمار سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، با اضافه شدن70 هزار پورت به مجموع پورت‌های منصوبه آمار خرداد، تعداد پورت‌های ADSL نصب شده در سطح کشور توسط گروه شرکت‌های ندا تا پایان تیر 1390، از مرز 1 میلیون و600 هزار پورت گذشت که از این تعداد بیش از 966 هزار پورت دایر شده که هم اکنون به کاربران واگذار شده  و زیر بار است.

طبق این گزارش تا آخر تیر ماه سال جاری، 1 میلیون و 607 هزار و 215 پورت ADSL در 31 استان توسط شرکت‌های بخش خصوصی دارای پروانه PAP در كل كشور نصب شده که در مقایسه با آمار قبلی (تا آخر خرداد)، 70هزار و 35 پورت به مجموع پورت‌های ADSL نصب شده گروه شرکت‌های ندا در کل کشور اضافه شده است.

شرکت‌های ندا در سطح کشور و تا آخر تیر ماه مجموعا 966 هزار و 715 پورت ADSL دایر کرده‌اند که این آمار  حاکی از افزایش 55 هزار و 53 پورت ADSL دایری است که توسط کاربران در حال بهره‌برداری است.

بنا بر این گزارش در «استان تهران» تا 31 تیر 90، آمار پورت‌های منصوبه و دایری واگذارشده توسط گروه شرکت‌های ندا در استان تهران به ترتیب به 560 هزار و 847 پورت و 368 هزار و 557 پورت رسیده است. به این ترتیب نسبت به آمار خرداد، تعداد پورت های واگذار شده به درخواست کنندگان تهرانی کمتر از 10 هزار پورت بوده است.

تعداد پورت‌های منصوبه شرکت‌های ندا در «شهر تهران»، 447 هزار و 173 پورت است که از این تعداد 314 هزار و 494 پورت در حال بهره‌برداری است.

در مقایسه با ماه های گذشته و با در نظر گرفتن این که نسبت به آمار قبلی از 70 هزار پورت نصب شده در کل کشور، بیش از 50 هزار پورت واگذار شده و شایان ذکر است که با تفاضل افزایش پورت های استان تهران از پورت های کل کشور، دایری و واگذاری پورت های سایر استان ها رشد بیشتری داشته است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA