خرید و فروش امتیاز مسکن مهر ممنوع است

به گزارش مهر، شرکت عمران شهر جدید پرند در واکنش به گزارشی تحت عنوان "فاز دیگری از تخلف دلالان در شهر پرند" که در خبرگزاری مهر منتشر شد، جوابیه ای را به شرح زیر ارسال کرد:

به اطلاع می‌رساند که پس از فراخوان عمومی ثبت نام مسکن مهر شهر جدید پرند، متاسفانه تعدادی از متقاضیان پس از تکمیل مدارک و ثبت نام در سامانه مسکن مهر و افتتاح حساب بانکی به دلایل مختلف جهت انتخاب واحد و واریز مبلغ و تنظیم قرارداد پیش فروش مراجعه نکردند.

این افراد بالغ بر 11 هزار نفر بوده که پس از ارسال پیامک افتتاح حساب به کارگزاری مسکن مهر شهر پرند مراجعه‌ای جهت اخذ نامه واریز و انتخاب واحد مورد نظر نداشته بنابراین با توجه به اینکه متقاضیان دیگر ثبت نام شده و منتظر دریافت نامه واریز وجه بودند نسبت به حذف این گونه متقاضیان اقدام شد. بنابراین اعلام بیش از 5 هزار نفر در شرایط ذخیره مسکن مهر شهر جدید پرند وجود خارجی نداشته است.

در خصوص فروش واحدهای کلید تحویل در مشاورین املاک شهر جدید پرند هم به اطلاع می‌رساند که هیچ واحدی توسط شرکت عمران شهر پرند برای فروش در اختیار مشاورین املاک قرار نگرفته است. در صورت ارایه مستندات پیگیری خواهد شد.

لازم است به اطلاع برساند که در خصوص متقاضیانی که بعد از اول تیرماه سال 92 نسبت به واریز وجه در حساب سامانه‌ای خود اقدام کرده‌اند باید تا تعیین تکلیف متقاضیان اعضاء تعاونی‌هایی که نسبت به واریزی خود در سنوات قبل اقدام نکرده‌اند منتظر و پس از اعلام شرکت عمران شهر پرند به کارگزاری مسکن مهر پرند جهت ادامه کار خود مراجعه کنند. همچنین به اطلاع عموم مردم می‌رساند تا زمان ابلاغ دستورالعمل نقل و انتقال هرگونه خرید و فروش امتیار مسکن مهر ممنوع و غیرقانونی است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA