آغاز ثبت نام اعطای وام ضروری به بازنشستگان

مدیر عامل صندوق بازنشستگی كشوری اعلام كرد:ثبت نام وام ضروری بازنشستگان از امروز  آغاز خواهد شد و تا بیستم مهرماه ادامه دارد.

به گزارش  سازمان بازنشستگی كشوری،ایراندخت عطاریان افزود: پرداخت وام ضروری به بازنشستگان با هدف حل بخشی از مشكلات معیشتی آنان انجام می گیرد و در این زمینه دولت اعتبار قابل توجهی را برای این امر اختصاص داده است.
وی با بیان اینكه پرداخت تسهیلات بانكی به بازنشستگان كشوری مبتنی بر سیاست های حمایتی و منشور كاری وزارت تعاون ، كار و رفاه اجتماعی است، اضافه كرد: در دوره جدید فعالیت وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی براساس هدف گذاری ها و برنامه ریزی انجام شده، ماموریت های جدیدی برای صندوق بازنشستگی كشوری تعریف شده است.
وی گفت: حل مشكلات معیشتی بازنشستگان با توجه به جایگاه و منزلت اجتماعی آنان، افزایش رفاه اجتماعی، ارتقا كیفی خدمات درمانی و بهداشتی و ارایه تسهیلات متنوع رفاهی و بانكی به جامعه بازنشستگان كشور از جمله ماموریت های جدید سازمان بازنشستگی كشوری است.
عطاریان اظهار داشت: این اقدامات در پرتو اهتمام و حمایت ویژه و مستمر رییس جمهوری به شكلی اجرا خواهد شد تا روند خدمت رسانی دولت، رضایت بازنشستگان را به دنبال داشته باشد.
وی تصریح كرد: قرار است بسته های حمایتی طراحی شود كه خوشبختانه با حمایت دولت دهم، نخستین بسته حمایتی در قالب وام بانكی برای بازنشستگان كشوری آماده شده است كه پرداخت آن پس از اتمام مراحل ثبت نام انجام خواهد شد.
مدیر عامل صندوق بازنشستگی كشوری درباره نحوه پرداخت وام ضروری بازنشستگان كشوری گفت: با توجه به اعتبارات در نظر گرفته شده پیش بینی می شود، امسال 120 هزار بازنشسته حائز شرایط بتوانند وام ضروری تا سقف یك میلیون و 500 هزار تومان را دریافت كنند.
به گفته وی، بازنشستگان كشوری از بیستم شهریور ماه می توانند با مراجعه به پایگاه صندوق بازنشستگی كشوری به نشانی  WWW.CSPF.IR برای دریافت وام ضروری ثبت نام كنند.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA