قهرمانی تیم والیبال سایپا در برابر تیم ملی پاکستان در جام شیخ راشد

تیم والیبال سایپا نماینده ایران در دومین دیدار خود در چارچوب سیزدهمین دوره مسابقات جام شیخ راشد با شكست تیم ملی پاكستان به نخستین پیروزی خود دست یافت.

تیم والیبال سایپا در دومین مسابقه خود با تركیب سامان فائزی، عادل غلامی، وحید والی، مجتبی شبان، مسعود عزیزی، رسول نجفی و محمدرضا فتاحی (لیبرو) وارد زمین شد و در گیم نخست باوجود بازی زیبا 26 بر 24 مغلوب تیم ملی پاكستان شد.
بازیكنان سایپا در گیم دوم با بكار گیری تاكتیك های فرهاد نفرزاده سرمربی این تیم موفق شدند تیم ملی والیبال پاكستان را 25 بر 21 شكست دهند تا در گیم شماری با این تیم برابر شوند.
در گیم سوم رقابت دو تیم پایاپای پیش رفت تا با تجربه بازیكنان قدیمی تیم سایپا شامل مجتبی شبان، عادل غلامی و سامان فائزی تیم والیبال سایپا با امتیاز 28 بر 26 این ست را از آن خود كند، اما در گیم چهارم تلاش بازیكنان سایپا پاسخ نداد و نمایندگان ایران این گیم را 26 بر 24 به حریف خود واگذار كردند. در این گیم و در امتیاز حساس 23 بازی، داور یك امتیاز را به علت گذشتن توپ از پشت آنتن تور به پاكستان داد كه سرمربی و كاپیتان تیم ایران به این رای داور اعتراض كردند، اما رای داور تغییر نكرد.
در گیم پنجم تیم ملی والیبال پاكستان هماهنگی تیمی خود را به رغم پیروزی در گیم قبل از دست داد و این موضوع باعث شد این تیم این گیم را با امتیاز 15 بر13 واگذار كند و در نهایت سایپا 3 بر 2 به نخستین پیروزی خود دست یابد.
تیم والیبال سایپای ایران با میانگین سنی 7/21 سال جوان ترین تیم حاضر در سیزدهمین دوره مسابقات والیبال جام شیخ راشد امارات است.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA