ثبت نام از طرح پشتیبان مشاغل خانگی شروع شد

مدیرعامل صندوق مهر امام رضا (ع) از ثبت نام پشتیبانان طرح مشاغل خانگی از امروز ساعت هشت صبح خبر داد.

به گزارش ایرنا، ˈمهدی حسین ن‍ژادˈ با بیان این که پیشتر تسهیلات مشاغل خانگی به شکل مستقل بود، افزود: هم اکنون تسهیلات این بخش به زنجیره های تولیدی تعلق می گیرد. مشاغل خانگی هم اکنون اشباع شده اند و تجربه جهانی نشان می دهد باید به سراغ زنجیره های تولید برای مشاغل خانگی برویم.

حسین نژاد با اشاره به این که تاکید دولت یازدهم بر ایجاد اشتغال پایدار است، بیان کرد: در تخصیص اعتبار برای توسعه مشاغل خانگی به پشتیبانان وام تعلق می گیرد.

وی در ادامه بیان داشت: به طور مثال بنگاهی اقتصادی می خواهد کار خود را گسترش دهد و بنا بر تجربه ای که دارد می تواند تولیدات خود را از طریق واگذاری خانگی سفارش دهد.

مدیر عامل صندوق مهر رضا در خصوص نقش پشتیبان تصریح کرد: تجربه ای که پشتیبان دارد می تواند در موفقیت ارایه تولیدات شاغلان خانگی به بازار موثر باشد و افرادی که از طریق پشتیبان به کار گرفته می شوند، می توانند محصولات سفارشی تولید کنند.

وی علت تغییر رویکرد در خصوص مشاغل خانگی را نداشتن توان بازاریابی و فروش از سوی شاغلان خانگی عنوان کرد و گفت: با اجرای این طرح دیگر،شاغلان خانگی نگران فروش محصولات تولیدی نیستند.

حسین نژاد گفت:ثبت نامی که از امروز از طریق سایت صندوق انجام می شود فقط از پشتیبانان است که 15 روز به طول می انجامد و پس از آن که پشتیبانان طرحهای خود را ارائه دادند، کارشناسان صندوق آنها را ارزیابی می کنند و بعد از یکماه افراد تحت پوشش می توانند به ثبت نام در طرحهای یاد شده اقدام کنند.

مدیرعامل صندوق مهر رضا تاکید کرد حمایت از رویکرد جدید در مشاغل خانگی ، حمایت از تولید بدون کارخانه است. هم اکنون یکهزار میلیارد ریال برای تحقق این امر تخصیص داده شده که در صورت موفقیت یکهزار میلیارد ریال دیگر هم در نظر گرفته می شود.

سایت صندوق مهر رضا http://home.mehrereza.ir است که پشتیبانان می توانند جهت ثبت نام به آن مراجعه کنند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA