معافیت 10 ساله سرمایه گذاران در استان البرز

رییس سازمان اقتصاد ودارایی استان البرز اعلام كرد: سرمایه گذاران جدید در این استان از 10 سال معافیت مالیاتی برخوردار می شوند.

كیومرث امیری افزود: این سرمایه گذاران می توانند در شهركهای صنعتی استان البرز برای راه اندازی واحدهای جدیدتولیدی صنعتی اقدام كنند.
وی بیان داشت: این معافیت مالیاتی باهدف تشویق سرمایه گذاران ، بستر سازی برای رشد وتوسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در استان لحاظ شده است.
امیری گفت: با توجه به تازه تاسیس بودن استان البرز ، مردم ، مسوولان نخبگان این استان باید برای تسریع در روند رشد و توسعه منطقه همكاری و تعامل بیشتری داشته باشند.
رییس سازمان اقتصاد و دارایی استان البرز در بخش دیگری از سخنانش به بالابودن سطح درآمدهای مالیاتی استان نسبت به سایر مناطق كشور اشاره كرد و افزود: سالانه افزون بر سه هزارو 800 میلیارد ریال مالیات دراین استان وصول می شود.
وی اضافه كرد: از ابتدای سال جاری تاكنون 500 میلیارد ریال مالیات در این استان وصول شده است .
امیری گفت : استان البرز باتوجه به نزدیكی به پایتخت و داشتن امكانات و ظرفیت های اقتصادی مانند استعدادهای كشاورزی ، صنعتی ، گردشگری ، ارتباطی و علمی یكی از قطب های بزرگ اقتصادی كشور محسوب می شود.
وی از سرمایه گذاران بخش خصوصی ، نخبگان و كارآفرینان برای مشاركت در طرحهای اقتصادی و اجرایی در استان البرز دعوت به عمل آورد.
رییس سازمان اقتصاد و دارایی استان البرز افزود: امسال 70 نفر ذیحساب جدید وبومی در این استان جذب شدند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA