شان دولت مردان در جمهوری اسلامی، خدمتگزاری به ملت است

رییس جمهور در پیامی با گرامیداشت فرارسیدن هفته دولت، شان دولت مردان در جمهوری اسلامی را خدمتگزاری به ملت و افتخار دولت را الگو قرار دادن رفتار و منش شهیدان عالیقدر رجـایی و بـاهـنـر و تكیه بر انسان های صالح و دلسوز دانست.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دكتر احمدی نژاد اظهار امیدواری كرد با تاسی به رفتار شهیدان رجایی و باهنر به ویژه در سال جهاد اقتصادی با همت و تلاش والاتر در جهت تعالی و پیشرفت هرچه بیشتر كشور گام های جدی تر برداشته شود.
متن پیام دكتر محمود احمدی نژاد بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیك الفرج و العافیه و النصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه
فرا رسیدن هفته دولت كه مزین به نام و یاد شهیدان والا مقام رجـایی و بـاهـنـر است، گرامی داشته و چهارم شهریور ماه كه مصادف با روز ' كـارمـنـد' می باشد را به همه كارمندان متعهد و خدوم كشور تبریك و تهنیت عرض می نمایم.
پیوستگی جاودانه یاد شهیدان سرافراز رجایی و باهنر با هفته دولت در واقع پاسداشت حماسه آفرینی دلاور مردانی است كه با ایثار و گذشت و خدمت صادقانه به ملت، برگ زرینی در دفتر افتخارات میهن اسلامی به یادگار گذاشتند. مردانی كه خدمت به محرومان و مستضعفان را به مطاع دنیوی ترجیح داده و عمر شریف خود را برای تداوم این راه مبارك تقدیم نمودند.
بی شك این هفته فرصت مناسبی است تا دستاوردها و اقدامات اساسی دولت در عرصه های مختلف به تصویر درآمده تا زمینه آگاهی عموم مردم از ثمرات تلاشگران دولت خدمتگزار فراهم آید.
به فرموده مقام معظم رهبری 'هفته دولت، فرصت مغتنمی است تا مردم با نتایج تلاش‏های بخشی از مجموعه نظام اسلامی بیشتر آشنا شوند و یك فرصت مغتنم دیگری هم هست برای نقد و اصلاح عملكردها به شكل صحیح'.
باعنایت به این كه شأن دولت مردان در جمهوری اسلامی خدمتگزاری به ملت است، این دولت افتخار دارد با الگو قراردادن رفتار و منش شهیدان عالیقدر رجـایی و بـاهـنـر و تكیه بر انسان های صالح و دلسوز، فرصتی را كه در اختیار دارد مغتنم شمرده و در راه مقدس خود از هیچ كوششی دریغ ننماید.
درعین حال از عموم مردم به ویژه صاحب نظران و نخبگان كشور انتظار دارد با پیشنهادات سازنده، دولت را در راه رسیدن به اهداف مورد نظر كه همانا اعتلای اسلام و سربلندی كشور عزیزمان است یاری نمایند.
اینجانب با پاسداشت مجدد یاد و خاطره شهیدان بزرگوار دولت، امیدوارم با تأسی به رفتار این شهیدان عزیز به ویژه در سال جهاد اقتصادی با همت و تلاش والاتر در جهت تعالی و پیشرفت هرچه بیشتر كشور گام های جدی تر برداشته شود. توفیق روزافزون همه خدمت‌گزاران به ملت را در ظل عنایات حضرت ولی عصر(عج) از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم.
محمود احمدی نژاد
رییس جمهوری‎ اسلامی‎ ایران
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA