کسب مدال طلا در رقابت های کشتی آزاد نوجوانان جهان

در پایان روز نخست رقابت های كشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان كه با حضور كشتی گیران بیش از 40 كشور دنیا در شهر زومباتلی مجارستان در حال برگزاری است، در رده بندی انفرادی پنج وزن نخست مدال های طلا به روسیه، ایران و هند رسید.

به نقل از روابط عمومی فدراسیون كشتی، درپایان روز نخست این مسابقات روسها 3 مدال طلا را از آن خود كردند و دو مدال طلای دیگر به كشورهای ایران و هند رسید. در رده بندی تیمی نیز روسیه با 48 امتیاز صدرنشین است، هند با 41 امتیاز دوم و تیم های آذربایجان و ایران به ترتیب با 31 و 30 امتیاز سوم و چهارم هستند.

مسابقات پنج وزن دوم و پایانی این رقابت ها چهارشنبه آغاز می شود. رده بندی انفرادی و تیمی این رقابت ها در پایان روز نخست به شرح زیر است:

42 كیلوگرم: 1- زائور آقایف(روسیه) 2 – عظمت توبیك(قزاقستان) 3- كادیان مانگال(هند) و میهی كازاك(مولداوی) 5 –دیمیترو نسیاتی پایسكا(اوكراین) و یورقان علی یف(آذربایجان) و 8 – صابر خانجانی(ایران)

50 كیلوگرم: 1- قاضی مراد رشید اف(روسیه) 2- حسن یزدانی(ایران) 3- رین یا ناكامورا(ژاپن) و ساكار سینگ(هند)5- نارك بابایان(ارمنستان) و پاتریك بردی(آمریكا)

58 كیلوگرم: 1- سینگ آشیش(هند) 2- گیوسین شاخبانوف(روسیه) 3- پیمان یاراحمدی(ایران)و الچین ممداف(آذربایجان) 5- كریلوس بینیم پائوم(یونان) و رپی شاكول اوغلی(گرجستان)
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA