اعلام زمان اعزام به خدمت مشمولان دیپلم و زیر دیپلم

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای زمان اعزام به خدمت مشمولان دیپلم و زیر دیپلم در شهریورماه سال 1390 را اعلام كرد.

سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه خود آورده است ،تمامی مشمولان دیپلم و زیر دیپلم (غایب و غیرغایب) و متولدین سال های 1355 تا پایان سال 1371 كه برگ اعزام به خدمت از سازمان وظیفه عمومی ناجا به تاریخ‌های هجدهم و نوزدهم شهریور ماه 1390 دریافت داشته اند، برای اعزام به خدمت اقدام كنند.

بنابر این اطلاعیه تمامی مشمولان دیپلم غایب و غیر غایب كه زمان اعزام آنها در برگ اعزام به خدمت صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا شهریور ماه سال 1390 قید شده لازم است در ساعت شش صبح روز شنبه 19 شهریور سال 1390 و تمامی مشمولان عادی(زیر دیپلم) غایب و غیر غایب در ساعت شش صبح روز یك‌شنبه مورخ بیستم شهریورسال 1390به محل و مراكزی كه توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا در قالب برگ محل مراجعه ابلاغ شده حضور پیدا كرده تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.

سازمان وظیفه عمومی همچنین تاكید كرده است :تمامی مشمولان دیپلم غایب و غیر غایب كه زمان اعزام آنها در برگ های اعزام به خدمت صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا شهریور ماه سال 1390 قید شده در ساعت هفت صبح روز ‌شنبه مورخ نوزدهم شهریور سال 1390و تمامی مشمولان عادی (زیر دیپلم) غایب و غیر غایب در ساعت هفت صبح روز یك‌شنبه بیستم شهریورسال 1390 به معاونت وظیفه عمومی استان محل سكونت مراجعه تا به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند.
بنابر این گزارش آن دسته از مشمولانی كه به هر دلیل تاكنون موفق به دریافت برگ اعلام محل مراجعه نشده اند می توانند به نزدیكترین دفاتر خدمات الكترونیك انتظامی (پلیس+10) مراجعه و نسبت به دریافت برگ مذكور اقدام و براساس اطلاعات مندرج در آن رفتار كنند.
در این اطلاعیه تاكید شده است كه تمامی مشمولان در تاریخ تعیین شده اوراق مربوط به اعزام خود را از قبیل برگ اعزام به خدمت، برگ واكسیناسیون، برگ اعلام محل مراجعه و سایر مدارك مورد نیاز از جمله شناسنامه و كارت ملی در هنگام مراجعه به وظیفه عمومی به همراه داشته باشند.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA