برگزاری لیگ برتر فوتبال با عنوان خلیج فارس

در جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال، رییس سازمان لیگ برتر فوتبال ایران اعلام كرد كه لیگ با نام خلیج فارس برگزار خواهد شد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج سخنگو و نایب رییس فدراسیون فوتبال در این باره گفت: در این جلسه عزیزاله محمدی رییس سازمان لیگ برتر اعلام كرد كه لیگ برتر با نام خلیج فارس برگزار شده و خواهد شد.
وی ادامه داد: همچنین قرار شد تا آئین نامه احراز سمت مدیران باشگاههای كشور توسط سازمان لیگ تدوین شود و برای تایید به هیات رییسه برسد.
تاج ادامه داد: كلیه باشگاه های كشور از لیگ برتر تا رده های پایه كه پرونده ها و آرا كمیته انضباطی و استیناف مبنی بر بدهی هایی به اشخاص دارند، باید تسویه حساب كنند و گرنه اجازه شركت در لیگ ها را ندارند.همچنین مسئولانی كه می خواهند به این باشگاههای بدهكار كمك كنند.
نایب رییس فدراسیون فوتبال تصریح كرد: بهتر است در چنین روزهایی به این تیم ها كمك كنند تا تیم استان و شهرستانشان حذف نشود چرا كه فدراسیون چاره ای برای اجرای قانون ندارد.
تاج اعضای هیات رییسه داوران را معرفی كرد و گفت: صفیری،غیاثی و عسگری و اصفهانیان به عنوان هیات رئیسه داوران معرفی شدند و در صورت لزوم یكی از اعضای بانوان به عنوان مشاور در جلسات شركت خواهند كرد.
تاج تاكید كرد: اعتراض به داوری باید از طریق مدیران باشگاهها و با یك فرم مخصوص انجام شود و بازیكن یا مربی نمی تواند از طریق رسانه اعتراض كند.خوشبختانه دو باشگاه از طریق مدیرعامل وبه صورت قانونی به دو اشتباه تاثیر گذار داوران اعتراض كردند كه حق با آنها بود و با داور برخورد قانونی انجام می شود. البته این اعتراض ها باید به اعضای هیات رئیسه داوران داده شود.

 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA