آغاز پیش‌ثبت‌نام جدید عتبات عالیات

پیش‌ثبت‌نام جدید عتبات عالیات آغاز شد و تا ساعت 24 هشتم مرداد ماه ادامه خواهد داشت.در این دوره از پیش‌ثبت‌نام نیز متقاضیان تشرف باید پیش از ثبت‌نام در كاروان‌ها، در سامانه پیش‌‌ثبت‌نام عتبات به آدرس اینترنتی http://atabat.haj.ir نام‌نویسی كرده و كد رهگیری دریافت كنند و زمان اعزام زائران در این دوره از شهریور تا آبان ماه سال جاری خواهد بود.
مشخصات ثبت‌شده متقاضیان با اطلاعات پایگاه ثبت احوال كشور در روز نهم مرداد ماه امسال مطابقت داده شده و افرادی كه اطلاعات آنان مغایرت داشته باشد از سیستم حذف خواهند شد.
دهم مرداد ماه، قرعه‌كشی بین متقاضیان انجام و نتیجه آن روز سه‌شنبه یازدهم مردادماه جاری از طریق سامانه پیش‌‌ثبت‌نام عتبات عالیات اعلام می‌شود.
افرادی كه در پیش‌ثبت‌نام دوره‌های قبل شركت كرده‌اند و اسامی آنان به عنوان افراد دارای اولویت اعلام نشده، در این دوره نیازی به پیش‌ثبت‌نام مجدد ندارند و اطلاعات آنان به دوره جدید انتقال یافته و در قرعه‌كشی شركت داده می‌شوند.
همچنین اطلاعات افرادی كه در دوره پیش حائز اولویت تشرف شناخته شده و به هر دلیل در گروه‌ها ثبت‌نام نكرده‌اند از سامانه پیش‌ثبت‌نام حذف می‌شود و این افراد باید نسبت به گذراندن مراحل پیش‌ثبت‌نام اقدام كنند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA