پیروزی تیم ملی فوتبال ایران بر ماداگاسكار

بازیكنان تیم ملی فوتبال كشورمان تیم ماداگاسكار را با یك گل شكست دادند.

در این دیدار تداركاتی كه در ورزشگاه آزادی برگزار شد، تنها گل كشورمان را سیدجلال حسینی در دقیقه 18 وارد دروازه ماداگاسكار كرد.
بازیكنان دو تیم در دقایق ابتدایی نیمه نخست به ارزیابی یكدیگر پرداختند؛ در ادامه، ملی پوشان ایران كه یك دست سفید پوش بودند، بازی را دردست گرفته و بر روی دروازه حریف حملاتی را طراحی كردند.
حملات ایران در دقیقه 18 به ثمر نشست؛ در این زمان از بازی احسان حاج صفی با پرتابی بلند سید جلال حسینی را كه تا محوطه جریمه ماداگاسكار پیش آمده بود، صاحب موقعیت گلزنی كرد كه وی نیز با ضربه دقیق سر توانست دروازه رقیب را باز كند.
ملی پوشان تیم ایران بلافاصله و در دقیقه 19 فرصت دیگری برای گلزنی داشتند كه ضربه هادی عقیلی با بد شانسی به دیرك دروازه ماداگاسكار اصابت كرد.
در ادامه، بازیكنان تلاش زیادی برای تغییر این نتیجه داشتند كه با بی دقتی مهاجمان، تمامی آنها از دست رفت.
در نیمه دوم، كارلوس كی روش با تغییراتی كه در تركیب به وجود آورد، روند تهاجمی تیم ملی را سرعت بخشید.
برای تیم ایران در ابتدای نیمه دوم سعید دقیقی، قاسم حدادی فر و مهرداد پولادی به ترتیب به جای مهرداد اولادی، میثم بائو و احسان حاج صفی وارد زمین شدند.
ملی پوشان ایران در دقایق ابتدایی این نیمه چندین بار در موقعیت گلزنی قرار گرفتند كه باز هم با بی دقتی این فرصتها یكی پس از دیگری برای تیم ایران از دست رفت.
در ادامه و در دقیقه 63 مهرداد پولادی كه از ناحیه چپ خط دفاعی به محوطه جریمه ماداگاسكار وارد شده بود، كریم انصاری فرد را در موقعیت گلزنی قرارداد كه شوت این بازیكن به دیرك دروازه برخورد كرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA