تحویل مدارك مشمولان دارای كسر خدمت

سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی در اطلاعیه ای اعلام كرد، مشمولانی كه گواهی كسر خدمت یا نامه بهزیستی را در سال ۸۹ اخذ كرده و تاییدیه آن تا پایان خرداد سال ۹۰ به وظیفه عمومی ارسال شده، برای تكمیل مدارك خود به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه كنند.

سازمان وظیفه عمومی ناجا در این اطلاعیه آورده است: مشمولانی كه دارای گواهی كسر خدمت (جبهه و جانبازی والدین و بسیج) تا پایان سال ۸۹ بوده و تاییدیه آن نیز حداكثر تا پایان ۳۱ خرداد ماه سال جاری در سیستم جامع وظیفه عمومی ثبت شده باشد، مشمول مقررات ایثارگران و امدادجویان در سال ۱۳۸۹ خواهند بود.
همچنین مشمولانی كه دارای فرزند معلول و یا خانواده هایی كه دارای یك فرزند معلول هستند و در سال ۸۹ بر اساس مقررات فوق اقدام به اخذ گواهی كرده و تاییدیه های صادره از سوی سازمان بهزیستی در این خصوص را تا ۳۱ خرداد ماه سال جاری به سازمان وظیفه عمومی ناجا تحویل داده اند و یا اینكه در سیستم جامع وظیفه عمومی ثبت شده باشد نیز در سال جاری بر اساس آن مقررات می توانند از این معافیت بهره مند شوند.
سازمان وظیفه عمومی ناجا به این دسته از مشمولان تاكید كرد، هر چه سریع تر برای ثبت درخواست خود به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه كنند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA