اعزام تیم ملی كریكت به مالزی

محمود رشید دار سرمربی صاحب نام پاكستانی كه هدایت تیم های ملی كریكت ایران را برعهده دارد در آستانه سفر تیم ملی جوانان به مالزی افزود : تیم جوانان در زاهدان ، دو مرحله اردوی تداركاتی داشت كه خوشبختانه این اردوها از شرایط مطلوبی برخوردار بود و مسئولان همه گونه امكانات لازم از جمله زمین ، حمل و نقل و غذا در اختیار اعضای تیم قرار دادند كه جا دارد از آنها تشكر ویژه داشته باشم .
وی در ادامه گفت : اكثر بازیكنان فعلی تجربه خوبی دارند ، زیرا آنها سال گذشته در مسابقات نوجوانان اسیا در تایلند به مقام نایب قهرمانی رسیدند و از دانش و روحیه خوبی برخوردار هستند.
این مربی پاكستانی با اشاره به مشكل خروجی چند بازیكن كلیدی تیم ایران گفت : از مسئولان ایرانی انتظار دارم كه مسئله چند بازیكن شایسته و محوری كه به دلیل خدمت سربازی ، مشكل خروجی دارند را مرتفع نمایند . این نفرات بسیار شایسته هستند و تیم ملی جوانان به آنان در مسابقات معتبر مالزی نیاز حیاتی دارد.
وی در ادامه گفت : جوانان ایران بمدت 42 روز تمرینات پرفشار در زاهدان داشتند و اكنون در تهران ، آخرین مراحل را می گذرانند تا روز چهارشنبه با امادگی كامل و روحیه ای مضاعف ، تهران با به مقصد مالزی ترك كنند.
محمود رشید دار در ادامه در خصوص میزان اشنایی با رقبا گفت : از میانمار( برمه ) و چین اشنایی داریم ولی از تیم بوتان نه ، ولی از اینها گذشته سعی ما بر این است كه به فینال برسیم و جواز حضور در سید یك آسیا را دریافت نماییم .
لازم به ذكر است سومین دوره مسابقات كریكت جوانان آسیا (سید دو آسیا) در شهر' پنانگ' مالزی برگزار می شود و تیم ایران روزهای 12، 13، 15 تیرماه به ترتیب با میانمار(برمه)، چین و بوتان در گروه دوم رقابت خواهد كرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA