راه اندازی سامانه حقوق و فناوری در كشور

محمدفواد رحمان سرشت،مدیر مسئول پایگاه اطلاع رسانی تخصصی حقوق، گفت: با توجه به این كه در حال حاضر حقوق و سیستم قضایی باتاثیر پذیری از توسعه فناوری های نوین متحول شده است،سامانه تخصصی اینترنتی حقوق و فناوری پس از مدت ها كار كارشناسی ، مطالعه و امكان سنجی با هدف شناسایی مبانی توسعه كاربردی حقوق از دریچه فناوری، طراحی و راه اندازی شد.
وی افزود: اطلاع رسانی در این سایت در قالب ، اخبار ( ایران و جهان ) ، گفتگو، گزارش تحلیلی ، گزارش تصویری،مقاله،یادداشت و معرفی كتاب و نشریات تخصصی، به طور مستمر و شبانه روز صورت می پذیرد و مخاطبان به راحتی می توانند از طریق رایانه یا تلفن همراه به محتوای الكترونیكی این سایت دسترسی یافته و از آن بهره مند شوند.
به گفته رحمان سرشت ، مخاطبان این سامانه را مسئولان دستگاه قضایی ، مدیران فناوری های نوین، وكلا و قضات، كارشناسان و حقوقدانان، روزنامه نگاران و صاحبان رسانه های مكتوب و الكترونیكی، پژوهشگران و محققان، دانش پژوهان و فارغ التحصیلان، مراكز علمی - تحقیقاتی ، آموزشگاه ها و دانشگاه ها، انجمن ها ، ناشران و اصناف مرتبط تشكیل می دهند.
وی افزود: مسئولان به جایگاه فناوری برای امر حقوق و سیستم قضایی كشور توجه دارند و در این راستا ، رییس قوه قضاییه نیز در سخنانی بر ضرورت تقویت استفاده از فناوری‌های نوین در دستگاه قضایی تاكید دارد.
این پایگاه در آدرس اینترنتی : http://LAWPRESS.ir  قابل دسترسی است.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA