پیروزی تیم ملی فوتبال جانبازان ایران بر آرژانتین

تیم ملی فوتبال هفت نفره جانبازان و معلولین كشورمان در مرحله یك چهارم نهایی مسابقات قهرمانی جهان با هشت گل تیم آرژانتین را شكست داد.

مرحله یك چهارم نهایی ششمین دوره مسابقات فوتبال هفت نفره قهرمانی جهان شب گذشته در شهرهای آسن، امن و هوگفین هلند برگزار شد.
تیم ملی كشورمان كه به عنوان سرگروه دور مقدماتی در گروه D به این مرحله صعود كرده بود، در برابر آرژانتین قرار گرفت و موفق به شكست این تیم با نتیجه ۸ بر صفر شد.
در دیگر دیدار این مرحله نیز اوكراین موفق به شكست تیم هلند، میزبان این مسابقات شد. تیم اوكراین با كسب این پیروزی به عنوان حریف تیم ایران در مرحله نیمه نهایی این مسابقات معرفی شد. ایران مدال برنز بازی‌های پارالمپیك ۲۰۰۸ پكن و عنوان نایب قهرمانی دوره گذشته این مسابقات را در اختیار دارد.
هفت تیم برتر رقابت‌های فوتبال ۷ نفره قهرمانی جهان كه با حضور ۱۶ تیم پیگیری می شود جواز حضور در بازی های پارالمپیك ۲۰۱۲ لندن را كسب خواهند كرد.
مسلم اكبری، بهنام سهرابی، مهران نكویی، جاسم بخشی ، احسان غلامحسین‌پور، مرتضی حیدری، صادق حسنی، رسول آتش‌افروز ، بهمن انصاری، فرزاد مهری، هاشم رستگاری و حبیب‌الله حیدری مهر، بازیكنان تیم فوتبال ۷ نفره كشورمان می باشند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA