• اخبار
  • اخبار اجتماعی - اخبار اقتصادی - اخبار سیاسی

با مدیریت و سازماندهی، تهدیدها را به فرصت تبدیل کنید

امروز شیوه های برخورد دشمنان تغییر کرده و متناسب آن باید در عین ثبات در استراتژیها، تاکتیک خود را عوض کرد.
 گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر رضا تقی پور در گردهمایی سومین کمیسیون نقش بسیج فاوا در سال جهاد اقتصادی، ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: شما عزیزان در این عرصه فرصت دارید که با سازماندهی مناسب تحت عنوان بسیج مهندسین فاوا و با انتخاب استراتژیهای درست و هدفگذاری مناسب، تهدیدها را به فرصت تبدیل کنید.
دکتر تقی پور، با اشاره به توانمندی و دانش جوانان ایرانی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات خاطر نشان کرد: می توان با استفاده از فناوری های نوین و همچنین دانش جوانان ایرانی، زمینه لازم برای مقابله با تهاجم فرهنگی به کشورمان را فراهم کرد.
وی با تأکید بر مدیریت عرصه فاوا گفت: باید طراحی کلان خود را با بهره گیری از توان بسیج مهندسین فاوا پیاده سازی کنیم.
دکتر تقی پور با بیان این مطلب که می توان با بهره گیری از توان فکری سازمانهای مردم نهادی همچون بسیج مهندسین فاوا در این عرصه موفق اظهار داشت: باید از توان بسیج فاوا در جهت افزایش بهره وری استفاده کرد.
وی با اشاره به نقش بسیج مهندسین فاوا در جهاد اقتصادی، ادامه داد: علی رغم رکود در عرصه های اقتصادی، این حوزه می تواند با در دست داشتن حداکثر توان فکری در جهت منافع ملی حرکت کند.
وی با اشاره به اهمیت بحث محتوا، گفت: در برنامه ریزی های بسیج مهندسین فاوا، می توان از ظرفیت های نامحدود فاوا نظیر زمان و مکان، برای تولید محتوا بهره برد.
وی با اشاره به پیشنهاد پیاده سازی شبکه ملی اطلاعات در برنامه پنجم توسعه گفت: می بایست در عین حفظ مزیت و منافع اینترنت، با ایجاد استقلال منطقی و خود اتکایی و ارزش آفرینی، شبکه ای ایجاد کنیم که در ضمن تضمین امنیت، یک جریان مثبت و سازنده فکری را در برابر ناپاکی هایی که امروزه در اینترنت ایجاد شده، ایجاد کنیم.
وی با اشاره به ایده اینترنت پاک گفت: این کار بزرگی در عرصه فاواست که قطعاً جمهوری اسلامی شروع خوب و توانمندی برای آن است و مورد استقبال همه دنیا قرار می گیرد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA