كسب سه مدال دو و میدانی در مسابقه جایزه بزرگ چین

در سومین مرحله از مسابقات جایزه بزرگ چین، دو و میدانی كاران ایران به سه مدال طلا و دو برنز دست یافتند.

 این رقابت ها سجاد مرادی در ۸۰۰ متر، سجاد هاشمی در ۴۰۰ متر و محمود صمیمی در پرتاب دیسك سه مدال طلای تیم ایران را به دست آوردند و محمد صمیمی در پرتاب دیسك و روح اله عسگری در ۱۱۰ متر با مانع مدال های برنز را از آن خود كردند.
در دوی ۴۰۰ متر این رقابت ها سجاد هاشمی با ثبت زمان ۴۶ ثانیه و ۵۵ صدم ثانیه ضمن دست یافتن به بهترین ركورد خود، مدال طلا را نیز از آن خود كرد. هاشمی در مراحل اول و دوم این مسابقات نیز به مدال برنز و طلا دست یافته بود.
در این ماده رضا بوعذار ركورددار دوی ۴۰۰ متر ایران كه رتبه چهارم و پنجم مراحل اول و دوم این مسابقات را به دست آورده بود، با ركورد ضعیف ۵۰ ثانیه و ۹۸ صدم ثانیه در مكان هفتم ایستاد.
در دوی ۸۰۰ متر سجاد مرادی با زمان یك دقیقه و ۴۹ ثانیه و ۲۷ صدم ثانیه سومین مدال طلای خود را در این رقابت ها به دست آورد.
امیر مرادی هم با زمان یك دقیقه و ۵۱ ثانیه و ۳۹ صدم ثانیه پنجم شد. امیر مرادی در مرحله اول چهارم شده بود و در مرحله دوم به دلیل مصدومیت مسابقه نداد.
در پرتاب دیسك محمود صمیمی با پرتابی به طول ۶۳ متر و ۲۱ سانتی متر به مدال طلا دست یافت. محمود صمیمی در دو مرحله قبلی برنز و نقره را به دست آورده بود و این پرتاب، بهترین ركورد او در تمام رقابت های این فصل بود.
در این ماده محمد صمیمی با ۶۲ متر و ۳۸ سانتی متر سوم شد. محمد صمیمی در دو مرحله قبلی به مدال های طلا و برنز دست یافته بود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA