توزیع پیك تابستانی میان دانش آموزان دبستانی

معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش و پرورش از اجرای آزمایشی توزیع پیك تابستانی برای دبستانی ها خبر داد و گفت: تابستان امسال برای نخستین بار، پیك تابستانی در اختیار دانش آموزان ابتدایی سراسر كشور قرار می گیرد.

 به گزارش مركز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،فاطمه قربان افزود: پر كردن اوقات فراغت دانش‌آموزان با راهكارهای مناسب، یكی از اهداف دوره‌های آموزشی است.
وی تاكید كرد: مهمترین هدف توزیع پیك تابستانی كه امسال به صورت آزمایشی و اختیاری در استان‌های كشور انجام می‌شود، قطع نشدن ارتباط دانش‌آموزان با مدرسه و كتاب‌های درسی در ایام تعطیل است.
قربان با اعلام این مطلب كه تدوین این پیك‌ها به عهده ادارات كل آموزش و پرورش استانها است، یادآور شد: هر استان براساس موقعیت جغرافیایی و فرهنگی خود می‌تواند این پیك‌ها را تهیه و تدوین كند.
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش وپرورش خاطرنشان كرد: دانش‌آموزان دوره ابتدایی در دریافت یا عدم دریافت این پیك‌ها اختیار دارند و به دلخواه خود آن را دریافت می‌كنند.
براساس پیش‌بینی معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش وپرورش، امسال ۲۰ تا ۳۰ درصد ادارات كل آموزش و پرورش استان‌ها، پیك‌های تابستانی تدوین می‌كنند.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA