كسب طلای دوچرخه سواری ریاست جمهوری توسط دانشگاه آزاد

پس از اتمام مرحله سوم چهارمین دوره مسابقه های بین المللی دوچرخه سواری تور ریاست جمهوری، نتایج بدین شرح اعلام شد:
در رده بندی مجموع انفرادی: صمد پور سیدی از تیم دانشگاه آزاد با زمان ۱۱ ساعت و ۳۳ دقیقه و ۳۹ ثانیه در صدر جدول رده بندی قرار گرفت و پیراهن طلایی را برتن كرد.
لیبارد نینو كوره دور از تیم  له تو آ مالزی با زمان ۱۱ ساعت و ۳۳ دقیقه و ۴۹ ثانیه رده دوم را به دست آورد و رحیم امامی دیگر دوچرخه سوار تیم دانشگاه آزاد با زمان ۱۱ ساعت و ۳۴ دقیقه و ۳۷ثانیه رده سوم را از آن خود كرد.
در رده بندی تیمی مرحله سوم: تیم دانشگاه آزاد با زمان ۹ ساعت و ۱۱ دقیقه و ۴۴ ثانیه در صدر جدول رده بندی قرار گرفت. تیم پتروشیمی تبریز با زمان ۹ ساعت و ۱۱ دقیقه و ۴۴ ثانیه رده دوم را از آن خود كرد و تیم سورن تبریز با زمان ۹ ساعت و ۱۴ دقیقه و ۲۱ ثانیه در رده سوم ایستاد.
در رده بندی تیمی مجموع سه مرحله: تیم دانشگاه آزاد با زمان ۳۴ ساعت و ۴۶ دقیقه و ۵۳ ثانیه همچنان در صدر جدول رده بندی تیمی قرار دارد، تیم پتروشیمی تبریز با زمان ۳۴ ساعت و ۵۶ دقیقه و ۳۱ ثانیه رده دوم را در اختیار گرفت و تیم له تو آ مالزی با زمان ۳۵ ساعت و ۱۲ دقیقه و ۶ ثانیه سوم شد.
در پایان این مرحله، پیراهن امتیازی برتن محمد رجبلو از تیم پیكان تهران قرار گرفت، لیباردو نینو كوره دور از تیم له تو آ مالزی پیراهن كوهستان را تصاحب كرد.
همچنین در پایان این مرحله، عنوان برترین ركابزن ایرانی به حمید شیری از تیم سورن تبریز رسید و ماتانی چیكن از تیم ژاپن عنوان جوان ترین دوچرخه سوار را به دست آورد.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA