نرخ گذاری سیم كارت های جدید همراه اول

وحید صدوقی در نشست خبری مدیران همراه اول از پایان اختلاف نظر همراه اول با سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بر سر قیمت سیم كارت های دایمی این شركت خبر داد و گفت: بر اساس توافق بعمل آمده با این سازمان ، سیم كارتهای دایمی همراه اول به دو صورت بدون تضمین و با تضمین عرضه خواهد شد .
وی افزود: از 27 اردیبهشت ماه سال جاری سیم كارت های دایمی تضمینی به قیمت 254 هزار و 800 تومان عرضه می شود كه 120 هزار تومان آن بعنوان حق اتصال ، 130 هزار تومان بعنوان تضمین و چهار هزار و 800 تومان نیز بعنوان مالیات در نظر گرفته شده است .
وی افزود: این توافق به صورت رسمی از سوی سازمان تنظیم مقررات به شركت مخابرات ایران اعلام شده است و به این ترتیب قیمت سیم كارتهای دایمی همراه اول در سال جاری 5/11 درصد كاهش یافت.
وی مبلغ ودیعه سیم كارت های دایمی قدیمی همراه اول را 290 هزار تومان اعلام كرد.
گفتنی است كه قیمت سیم كارتهای بدون تضمین و یا بدون ودیعه همراه اول ( 0910) 123 هزار و 600 تومان است.
صدوقی در ادامه افزود: توافق میان سازمان تنظیم مقررات و شركت ارتباطات سیار در مورد قیمت سیم كارتهای دایمی همراه اول طولانی شد و امیدواریم بقیه موارد اختلاف نظر نیز بر اساس پروانه حل و فصل شود .
** رویكرد همراه اول دوری از تنش و رسانه ای نكردن اختلافات است
مدیرعامل شركت ارتباطات سیار از خبرنگاران و رسانه های كشور برای ایجاد فضای كسب و كار متعادل و به دور از تنش دعوت كرد و گفت: اگر اختلاف نظری در میان فعالان فضای كسب و كار وجود دارد، باید با تعامل و گفت وگو حل شود و مباحث به رسانه ها كشیده نشود و بحث هایی نیز مطرح نشود كه به فضای كسب و كار آسیب برساند.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA