• اخبار
  • اخبار اجتماعی - اخبار اقتصادی

هم كدینگ تلفن ثابت استان تهران

 

محمد روح‌اللهی، تعداد شماره‌های مشمول هم‌ كدی در استان تهران را ۷۹۵ هزار شماره ذكر كرد و گفت: شماره‌های هفت رقمی در استان با تغییر در سه رقم سمت چپ به هشت رقمی تبدیل خواهد شد.
وی افزود: در صورت مرتفع شدن مسایل فنی و اعلام هماهنگی با دیگر دستگاه‌های مربوطه و در راستای سرویس رسانی بهتر به مشتركان، روز چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت طرح هم كدی در استان تهران اجرایی خواهد شد.
روح‌ اللهی با بیان اینكه تاكنون هیچ تغییری در تعرفه برای مردم اعلام نشده است، گفت: در صورت هم‌ كد شدن استان تهران، مردم برای تماس بین شهری افزایش هزینه را احساس نخواهند كرد و این مسئله در قبض آنها اعمال نمی‌شود.
وی افزود: این طرح خساراتی را به درآمد شركت مخابرات وارد خواهد كرد كه برای جبران آن،‌ سازمان تنظیم مقررات و مجموعه شركت مخابرات راهكارهایی اندیشیده است.
مدیرعامل شركت مخابرات استان تهران اعلام كرد : در زمان حاضر یك دقیقه مكالمه بین شهری ۱۱۰ ریال است كه با اجرای این طرح به حدود ۱۹ ریال كاهش می‌یابد و مابه التفاوت این رقم ،‌ زیان شركت مخابرات است.
وی با بیان گسترش فیبر نوری درسطح استان تهران كه حدود ۸۳۰۰ كیلومتر آن در دو استان تهران و البرز اجرا شده است، گفت: در سه حوزه ارتباط بین شهرهای استان ، ارتباط بین مراكز یك شهر و شبكه دسترسی بین مراكز، منازل و شركتها در حال فعالیت اجرایی هستیم.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA