• اخبار
  • اخبار اجتماعی - اخبار سیاسی

اعلام جزییات تشكیل چهار وزارت خانه جدید در كشور

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، با تصویب هیات وزیران وزارت نفت با همه امكانات، ‌تجهیزات،‌ اموال منقول و غیرمنقول و نیروی انسانی و تعهدات مربوط در وزارت نیرو ادغام شد.
بر این اساس، كار گروهی متشكل از وزیر نیرو، معاونان برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور تشكیل شد تا نسبت به تهیه تشكیلات جدید و تعیین تكلیف اموال، امكانات، تجهیزات، نیروی انسانی و اختیارات و وظایف جدید اقدام و نتیجه برای طی مراحل قانونی به هیات وزیران ارائه شود.
با تصویب هیات وزیران وزارت صنایع و معادن با همه امكانات، تجهیزات، اموال منقول و غیر منقول و نیروی انسانی و تعهدات مربوط در وزارت بازرگانی ادغام شد.
براساس این مصوبه، كارگروهی متشكل از وزیر بازرگانی، معاونان برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور و توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تشكیل می شود تا نسبت به تهیه تشكیلات جدید و تعیین تكلیف اموال، امكانات، تجهیزات، نیروی انسانی و اختیارات و وظایف جدید اقدام و نتیجه برای طی مراحل قانونی به هیئت وزیران ارائه كند.
بر اساس مصوبه دولت، وزارت راه و ترابری نیز با همه امكانات، تجهیزات، اموال منقول و غیر منقول و نیروی انسانی و تعهدات مربوط در وزارت مسكن و شهرسازی ادغام و به عنوان ' وزارت مسكن و شهرسازی و راه و ترابری' نامیده می شود.
همچنین با تصویب هیات وزیران، وزارت رفاه و تامین اجتماعی با همه امكانات، تجهیزات، ‌اموال منقول و غیرمنقول و نیروی انسانی و تعهدات مربوط در وزارت كار و امور اجتماعی ادغام شد.
بر این اساس، كار گروهی متشكل از وزیر كار و امور اجتماعی، معاونان برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور و توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تشكیل شد تا نسبت به تهیه تشكیلات جدید و تعیین تكلیف اموال، امكانات، تجهیزات، نیروی انسانی و اختیارات و وظایف جدید اقدام و نتیجه برای طی مراحل قانونی به هیئت وزیران ارائه شود.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA