تا زنده هستم اجازه انحراف از آرمانها را نخواهم داد

 

ایشان هم چنین اظهار داشتند، عرض من به عناصر داخلی، به مردم دلسوز، به برادران و خواهرانی كه در داخل با مسائل تبلیغاتی سر و كار دارند، این است كه سعی كنند به این آشفتگی كمك نكنند. این كه تحلیل بگذارند، یكی از آن طرف، یكی از این طرف، این علیه آن، آن علیه این، برای هیچ و پوچ، چه لزومی دارد؟ نه، دستگاه بحمداللَّه دستگاه مقتدری است، مسئولین مشغول كارشان هستند، رهبری هم كه بنده‌ی حقیر هستم با همه‌ی حقارت، خدای متعال كمك كرده، ما در مواضع صحیحِ خودمان محكم ایستاده‌ایم. تا من زنده هستم، تا من مسئولیت دارم، به حول و قوه‌ی الهی نخواهم گذاشت این حركت عظیم ملت به سوی آرمانها ذره‌ای منحرف شود. تا مردم عزیزمان اینجور با شور، با شعور، با بصیرت، با عزم راسخ در میدان هستند، لطف الهی شامل است؛ این را بدانید. تا ما توی میدان هستیم، سایه‌ی لطف الهی هست. ماها - من یك جور، شما یك جور، آن دیگری یك جور، چهارمی یك جور - اگر سراغ مسائل شخصی خودمان برویم و اهداف را فراموش كنیم، البته كمك الهی هم كم خواهد شد.
اما امروز ملاحظه می كنید كه مردم خوشبختانه در همه جای كشور در صحنه‌اند، در عرصه‌اند؛ مسئولین همین جور، قوای سه گانه بكلیتها همین جور. قوای سه گانه - هم قوه‌ی مقننه، هم قوه‌ی مجریه، هم قوه‌ی قضائیه - واقعاً وارد می دانند؛ من دارم از نزدیك مشاهده می كنم، می‌بینم؛ دارند تلاش می كنند، دارند كار میكنند، دارند مجاهدت می كنند، عرقشان در می‌آید. كارها كارهای سنگینی است؛ كارهای كوچكی نیست.
حالا ما گفتیم جهاد اقتصادی. یك حركت عظیمی جلوی همت مسئولین كشور هست. هم مردم، هم مسئولین باید دست به دست هم بدهند، امسال این حركت جهاد اقتصادی را شروع كنند. همان طور كه گفتیم، شعارهای سال به معنای شروع این جریان است، نه اینكه مخصوص امسال است. خب، اینها دارد الحمدللَّه انجام می گیرد. حالا نقص در كار همه‌مان هست؛ بنده هم نقص دارم، رؤسای قوا هم خالی از نقص نیستند، مسئولین هم خالی از نقص نیستند. باید به خدای متعال پناه ببریم، نقص های خودمان را بشناسیم، آنها را كم كنیم؛ در كار عظیم این ملت بزرگ و این حركت عظیمی كه این ملت دارند، گره ایجاد نكنیم.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA