اجرای رسمی تعطیلی پنجشنبه مدارس ابتدایی از اول مهر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، 'حمیدرضا حاجی بابایی' افزود: به طور یقین از ابتدای مهرماه سال جاری، طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌های مدارس ابتدایی به صورت رسمی در سراسر كشور انجام می شود.
وی اظهار داشت، هم اكنون و در مدت باقی مانده از سال تحصیلی 89 - 90 بیش از 70 درصد مدارس ابتدایی به صورت اختیاری اجرای این طرح را آغاز كردند ولی از ابتدای سال تحصیلی آینده همه مدارس ملزم به اجرای این طرح هستند.
حاجی‌بابایی درباره تدابیر آموزش و پرورش برای رفع مشكلات والدین برخی از دانش آموزان در اجرای طرح تعطیلی پنج‌شنبه‌ها، گفت: برخی از والدین دانش آموزان عنوان می كنند، با تعطیلی مدارس ابتدایی در روزهای پنج شنبه، برای نگهداری فرزندان خود دچار مشكل می شوند اما این نمی‌تواند مشكلی اساسی تلقی شود زیرا این سوال وجود دارد كه آن ها تابستان را چگونه سپری می كنند؟
وی افزود، زمانی كه طرحی اجرایی می‌شود اگر بالای 50 درصد افراد با آن طرح موافق باشند، به طور یقین طرح مناسبی محسوب می شود. اگر شمار اندكی با اجرای این طرح مشكل دارند، باید با ما همكاری كنند زیرا در واقع اجرای طرح به نفع خود آن ها نیز هست و والدین باید با همكاری یكدیگر، برای مشاركت در این طرح برنامه ریزی كنند.
 

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA