امضای سند همکاری میان ایران و مجارستان

پیش از ظهر دوشنبه در جریان سفر ویکتور اوربان نخست وزیر مجارستان به ایران پس از نشست مذاکرات مشترک هیات های عالی دو طرف که در مجموعه تاریخی- فرهنگی سعد آباد تهران برگزار شد، هشت سند و یادداشت تفاهم همکاری توسط وزرای دو کشور امضا شد.

به گزارش ایرنا، پیش از ظهر دوشنبه در جریان سفر ویکتور اوربان نخست وزیر مجارستان به ایران پس از نشست مذاکرات مشترک هیات های عالی دو طرف که در مجموعه تاریخی- فرهنگی سعد آباد تهران برگزار شد، هشت سند و یادداشت تفاهم همکاری توسط وزرای دو کشور امضا شد.

یادداشت تفاهم همکاری و رایزنی های سیاسی میان وزارت امورخارجه ایران و وزارت خارجه و تجارت مجارستان، موافقتنامه اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالیاتی از جمله این هشت سند بود که در حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و ویکتور اوربان نخست وزیر مجارستان که توسط وزرا و مقامات مربوطه به امضا رسید.
موافقتنامه همکاری های اقتصادی، تشویق سرمایه گذاری، یادداشت تفاهم در زمینه میراث فرهنگی و گردشگری، برنامه مبادلات فرهنگی، علمی و آموزشی، یادداشت تفاهم همکاری های پزشکی و بهداشتی و موافقتنامه همکاری در زمینه فناوری ارتباطات دیگر سندهایی بود که امروز بین مقامات ایران و مجارستان به امضا رسید.

منبع: ايرنا

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA