• اخبار
  • اخبار اجتماعی - مهم ترین اخبار

امكان پرداخت هزینه های تمتع به صورت اقساط

رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: برای نخستین بار در طول تاریخ حج، هزینه‌های حج تمتع به صورت اقساط دریافت می‌شود.

رئیس سازمان حج و زیارت کشور گفت: برای نخستین بار در طول تاریخ حج، هزینه‌های حج تمتع به صورت اقساط دریافت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، سعید اوحدی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد مقدس در جوار بارگاه منور رضوی اظهار داشت: مقام معظم رهبری می‌فرمایند اقتدار سیاسی و اقتصادی جزو ضروریات یک کشور است اما مهمتر از همه اینها اقتدار معنوی است و دستیابی به این اقتدار از طریق حج محقق می‌شود.

رئیس سازمان حج و زیارت گفت: راه دستیابی به اقتدار معنوی استفاده از ظرفیت‌های حج است و برنامه‌های سازمان حج با نقشه راه مقام معظم رهبری انجام می‌شود.

اوحدی بیان کرد: در کارگروه‌های سازمان حج و زیارت مشخص شد که هر فعالیتی برای رفاه زائر انجام می‌شود برای دستیابی به اقتدار معنوی است. امروز توانسته‌ایم به نحو مناسبی در جهت احقاق حقوق زائران قدم برداریم.

رئیس سازمان حج و زیارت عنوان کرد: امسال از هر 100 اتاق اسکان، درصد پائینی اتاق‌های 5 نفره است و سعی شده تمامی شرایط فراهم شود، 25 درصد افزایش خدمات داشته‌ایم و به صورت طبیعی باید قیمت افزایش یابد اما با مدیریت قیمت تمام شده نه تنها افزایش قیمت نداشتیم بلکه 5 درصد قیمت کاهش یافت و برای نخستین بار در طول تاریخ حج، هزینه‌های حج تمتع به صورت اقساط دریافت می‌شود.
 

منبع: خبرگزاري تسنيم

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA