• اخبار
  • اخبار سلامت - مهم ترین اخبار

افتتاح كلینیك خدمات سلامت جنسی هلال احمر

رییس مجتمع دارویی - درمانی جمعیت هلال احمر ضمن اشاره به آغاز کار خدمت‌رسانی کلینیک سلامت خانواده و سلامت جنسی جمعیت هلال‌احمر تاکید کرد: تمام خدمات این کلینیک تحت پوشش بیمه‌های پایه ارائه می‌شوند.

رییس مجتمع دارویی - درمانی جمعیت هلال احمر ضمن اشاره به آغاز کار خدمت‌رسانی کلینیک سلامت خانواده و سلامت جنسی جمعیت هلال‌احمر تاکید کرد: تمام خدمات این کلینیک تحت پوشش بیمه‌های پایه ارائه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر مسعود حبیبی در مراسم افتتاح پلی کلینیک سلامت خانواده و کلینیک سلامت جنسی در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران، گفت: در جمعیت هلال احمر مفتخریم که از اعتماد مردم برخورداریم و همواره درصدد بودیم که این اعتماد مردم را پاس بداریم؛ پاسداشت این اعتماد نیز فراهم کردن بهترین‌ها برای مردم بوده است.

وی با اشاره به برنامه های مجتمع دارویی درمانی هلال در سند چشم انداز این مجتمع افزود: فاز بعدی ما براساس چشم انداز ترسیم شده، راه اندازی مرکز جامع سرطان است که البته این امر در حال انجام است. اما بنا به درخواست‌های زیادی که شده بود، بحث راه اندازی کلینیک سلامت خانواده را در شورای مدیران مطرح کردیم و با آن موافقت شد. امیدواریم این کلینیک بتواند سلامت خانواده و نشاط و پایداری را در زندگی‌ها بیشتر کند.

رییس مجتمع دارویی - درمانی جمعیت هلال احمر همچنین از راه اندازی کلینیک سلامت مادر، جنین و نوزاد در هفته دولت خبر داد و گفت: این کلینیک مراقبت‌های بارداری و نوزادی را ارایه خواهد کرد چرا که بیماریها در این حوزه خانواده را مستاصل می‌کند. کلینیک مشاوره نیز بزودی راه اندازی خواهد شد تا مردم بتوانند از خدمات آن بهره مند شوند.

حبیبی همچنین در جمع خبرنگاران گفت: بنابر اعلام متخصصان روانپزشکی، 70 درصد طلاق ریشه در اختلالات جنسیتی دارد. بنابراین باید به این مساله پرداخت. این موضوع نیازمند فرهنگ‌سازی است. البته پزشکان، روانشناسان و روانپزشکان کار خود را در این باره انجام می‌دهند. باید کاری فرهنگی انجام داد تا با این مساله نیز به صورتی عادی برخورد شود. به همین دلیل این موضوع نیازمند حضور رسانه‌هاست.

منبع: خبرگزاري ايسنا

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA