• اخبار
  • اخبار اجتماعی - مهم ترین اخبار

پرداخت وام ۱۰ میلیونی به معتادان بهبود یافته

معتادان بهبود یافته قبل از دریافت وام اشتغال باید آموزش‌های روانشناسی و مشاوره‌های لازم و کافی را ببینند. به گزارش ایسنا رئیس بهزیستی شهرستان لنده گفت: به معتادانی که پاک و سالم و دارای مدرک باشند وام اشتغال پرداخت می‌شود.

معتادان بهبود یافته قبل از دریافت وام اشتغال باید آموزش‌های روانشناسی و مشاوره‌های لازم و کافی را ببینند.

به گزارش ایسنا رئیس بهزیستی شهرستان لنده گفت: به معتادانی که پاک و سالم و دارای مدرک باشند وام اشتغال پرداخت می‌شود.

نورعلی کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا افزود: طرح آماده سازی شغلی برای بهبود یافتگان اعتیاد یکی از اهداف اصلی سازمان بهزیستی است.

وی با اشاره به اینکه شهرستان لنده دارای یک کمپ ترک اعتیاد است، بیان کرد: در این طرح به افراد معتادی که بهبود یافته‌اند مطابق با مدرک دانشگاهی یا فنی و حرفه‌ای در راستای حرفه مورد نظر وام اشتغال پرداخت می‌شود.

رئیس بهزیستی شهرستان لنده عنوان کرد: معتادان بهبود یافته قبل از دریافت وام اشتغال باید آموزش‌های روانشناسی و مشاوره‌های لازم و کافی را ببینند.

رئیس بهزیستی شهرستان لنده تصریح کرد: ثبت‌نام از بهبود یافتگان آغاز شده و داوطلبان می‌توانند با ارائه مدارک لازم خود از حمایت بهزیستی در ارائه وام 10 میلیون تومانی بهره‌مند شوند.

وی اضافه کرد: معتادان پاک شده نیازمند حمایت‌های اجتماعی هستند و سازمان بهزیستی نیز در همین راستا اقدام به اشتغال برای آنها کرده است. 
 

منبع: ايسنا

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA