افتتاح 20 پروژه ارتباطی در شهر همدان

دکتر واعظی در مراسم افتتاح پروژه های ارتباطی همدان که صبح امروز برگزار شدگفت: دولت یازدهم، دولت توسعه و کار است.

با حضور دکتر واعظی، 20پروژه ارتباطی همدان با اعتبار1060میلیارد ریال، افتتاح شد

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر واعظی در  مراسم  افتتاح پروژه های ارتباطی همدان که صبح امروز  برگزار شدگفت: دولت یازدهم، دولت توسعه و کار است.

وی با بیان اینکه ما به دنبال حاشیه نیستیم افزود: خوشبختانه با تلاش و همت همکاران، زیرساخت های استان را در همه بخش ها توسعه داده ایم.

وزیر ارتباطات تصریح کرد: اینترنت روستایی در این دولت آغاز شده و سال گذشته 8000 روستا به اینترنت تجهیز شدند که این رقم امسال به 25000 روستا می رسد.

وزیر ارتباطات اظهار کرد: در این وزارتخانه تفاوتی بین بخش دولتی و خصوصی وجود ندارد و در افتتاح های امروز، پروژه های بخش خصوصی نیز افتتاح می شود.

وی ادامه داد: 3 شهر استان، نسل 4 دارند که باید گسترش یابد و توسعه بیشتری در این خصوص انجام شود.

وزیر ارتباطات خاطر نشان کرد: 20 پروژه  ارتباطی همدان با اعتباری بالغ بر1060میلیارد ریال افتتاح می شود.

از جمله این افتتاح ها شامل رونمایی از سامانه جامع خدمات الکترونیکی استان با اعتبار 2 میلیارد ریال، رونمایی از نخستین خدمات رایانش ابری در استان همدان، توسعه پهنای باند دسترسی دیتای اپراتورها در استان همدان به میزان Gbps 9.54 ، توسعه ظرفیت شبکه انتقال به میزان E1 56448 ،  نصب و راه اندازی  از 50دستگاه PINPAD   توسط  پست بانک ،راه اندازی 8 باجه بانکی در ادارات پست جهت ارائه خدمات مالی پست  توسط پست وپست بانک، ایجاد و بهره برداری از 8 باجه ارائه دهنده خدمات و 8 باجه ارائه دهنده خدمات الکترونیکی توسط پست، تجهیز به 33 دستگاه PDA در امور نامه رسانی، راه اندازی و توسعه شبکه نسل سوم تلفن همراه با 49 سایت BTS توسط ایرانسل، راه اندازی و توسعه شبکه نسل چهارم تلفن همراه با 21 سایت BTS توسط ایرانسل، افتتاح 51 سایت BTSنسل دوم توسط همراه اول و افتتاح 78 سایت نسل سوم و چهارم توسط همراه اول ایجاد وتکمیل پوششش شبکه نسل سه تلفن همراه درهمدان ،ملایرو نهاوند با14 سایت BTS   توسط رایتل از جمله این پروژه هاست.

منبع: مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA