حضور اتومبیل ران زن ایرانی در رالی خاورمیانه

به گفته سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی لاله صدیق به عنوان یکی ازنمایندگان ایران در این رقابت ها حضور دارد و دیگر نماینده ایران حسن اکبرنژاد خواهد بود که آنان را دو نقشه خوان همراهی می کنند.

به گفته سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی لاله صدیق به عنوان یکی ازنمایندگان ایران در این رقابت ها حضور دارد و دیگر نماینده ایران حسن اکبرنژاد خواهد بود که آنان را دو نقشه خوان همراهی می کنند.

صیدانلو خاطرنشان کرد : این رقابت ها از 16 تا 18 اردیبهشت ماه در شیراز برگزار می شود و در روز اول 6 تست سرعت و در روز دوم هشت تست سرعت برگزار می شود که در مجموع مسیر ان 660 کیلومتر است.

وی ادامه داد: مسیر این رقابت در روزنخست به ترتیب از دروازه قرآن شیرازآغازو با عبور از شهرهای مرودشت، تخت جمشید، اسماعیل آباد، دریاچه آباده طشک، ارسنجـان، ولی آباد، روستای میج در پارکینگ تخت جمشید به پایان می رسد.

صیدانلو افزود: در دومین روز نیز این رقابت ها از پارکینگ تخت جمشید شروع وبا عبور از مرودشت، شول، لابیشه، خرامه، استیج آرش، اسماعیل آباد، تخت جمشید و دروازه قرآن شیراز به پایان می رسد.

به گفته وی این مسیر توسط 130 نفر از جمله هانی شعبان(مدیرمسابقات فدراسیون جهانی)،حسین نبوی ( مسوول رالی های بین الملل فدراسیون )،آرش طاهری (مسوول داوری)، سامیار مظاهری(مسوول ایمنی مسیر)، شهرام قانعی(مسوول پارک فرمه و سرویس پارک)، سینا سعیدی(ناظر ازطرف ایران)، امیرعلی جاوید وهدایت (رابط بین شرکت کننده ها) و دیگر عوامل فدراسیون و هیات اتومبیلرانی شیراز کنترل و اجرا می شود.

سرپرست فدراسیون موتورسواری واتومبیلرانی افزود:زیاد جاموس ازلبنان، انوارالزجالی ازعمان، مروان مصباح ازفدراسیون جهانی و همچنین لوکا گیلو از کشور ایتالیا به عنوان ناظران فنی مسابقات و رامین وطن دوست (دستیار لوکا از ایران)خواهند بود و در طول برگزاری این رقابت ها نیروهای استانداری فارس، اداره ورزش استان، نیروی انتظامی، راهور، آتش نشانی، هلال احمر، اورژانس، اداره راه استان مخابرات و نیروی دریائی سپاه در این مسابقات همکاری های لازم را دارند.

صیدانلو درباره بررسی وضعیت این مسیرها نیز توضیح داد:این مسیرها درحال بررسی است و تا به این لحظه مشکلی به لحاظ ایمنی راه ها وجود نداشته است.

وی درباره اتفاق سال گذشته که برای یکی از اتومبیلرانان در حین برگزاری رقابت های آزمایشی روی داد و منجر به مرگ وی شد، گفت: در بحث حضور هلال احمر در مسیرهای مسابقه نیز جلساتی را داشته و داریم تا درصورت بروز هر حادثه ای در کمترین زمان ممکن در محل حاضر شوند.

منبع: خبرگزاري ايرنا

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA