عزم دولت برای حفاظت از جان دانشمندان كشور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، 'محمدرضا رحیمی' عصر شنبه درحاشیه مراسم بزرگداشت شهید مصطفی احمدی روشن افزود: واقعیت امراین است که دشمنان انقلاب اسلامی پی برده اند که با تحریم ها ، جنگ تحمیلی و ایجاد موانع گسترده برسر راه ملت ایران نمی توانند جلوی پیشرفت علمی ایران را بگیرند به همین خاطر گزینه ترور را در پیش گرفتند.

وی با بیان اینکه دشمنان از روی ضعف و ترس به ترورو تهدید ملت ها روی می آورند، اظهار داشت:امروز آمریکا، انگلیس ورژیم صهیونیستی به تروریسم دولتی متهم هستند و مردم دنیا می دانند که این ترورها کار آنان است.

معاون اول رییس جمهوری، با بیان اینکه دولت در نظر دارد که ملت های جهان را از رسوایی که آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی در پیش گرفته اند،بیشترمطلع سازند ،افزود:مصمم هستیم آنان را به پای میز محکمه بکشانیم و رسوایی آنان را به دست قضاوت مردم بسپاریم.

وی اظهار داشت: ترور دانشمندان، ضعف و بدبختی دشمنان و تهی بودن آنان ازجنبه های انسانی را نشان می دهد و باید بدانند که با این روش های غیر انسانی راه به جایی نخواهند برد.

وی خاطر نشان کرد: خون شهدای ما آثار خود را در درون و برون بجای گذاشته و درآینده شاهد بی آبرویی بیش از پیش ترورسیم دولتی آمریکا، انگلیس و صهیونیست خواهیم بود.

معاون اول رییس جمهوری ضمن محکوم کردن ترور شهید مصطفی احمدی روشن، گفت: دولت عزم خود را برای حفاظت ازجان دانشمندان و همه فرهیختگان ایران اسلامی جزم کرده است.

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA