• اخبار
  • اخبار اجتماعی - اخبار اسلایدشو

کاهش 1200 نفری تلفات جاده‌ای در سال جاری

سرهنگ رستمی در مراسم توقف تولید وانت پیکان و آغاز تولید وانت آریسان در تبریز اظهار کرد: با تلاش صورت گرفته از سوی ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی و مشارکت مردم و سایر دستگاه‌ها شاهد کاهش تلفات جاده‌ای در سال جاری هستیم.

معاون فنی پلیس راهور ناجا گفت: در سال جاری تعداد تلفات جاده‌ای کشور 1200نفر کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، سرهنگ رستمی در مراسم توقف تولید وانت پیکان و آغاز تولید وانت آریسان در تبریز اظهار کرد: با تلاش صورت گرفته از سوی ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی و مشارکت مردم و سایر دستگاه‌ها شاهد کاهش تلفات جاده‌ای در سال جاری هستیم.

وی با بیان این‌که استان آذربایجان شرقی رتبه دوم را در کاهش تلفات رانندگی به خود اختصاص داده است خاطرنشان کرد: در واقع از 1200 نفر کاهش تلفات جاده‌ای در سال جاری، 12 نفر آن مربوط به استان آذربایجان شرقی بوده است.

معاون فنی پلیس راهور ناجا ادامه داد: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری تعداد تلفات رانندگی کشور باید به حداقل ممکن کاهش یابد که ما در راستای تحقق این هدف حرکت می کنیم.

وی افزود: اگر بخواهیم تلفات رانندگی بیش از این کاهش یابد باید پیگیر ایجاد راه‌های ایمن تر، تولید خودروهای ایمن‌تر و فرهنگ سازی برای رانندگی کم خطرتر باشیم.

رستمی تصریح کرد: خودروی وانت پیکان دارای مشکلاتی در بخش‌های فنی و ایمنی بود که خوشبختانه تولید آن متوقف و خودروی با استانداردهای روز کشور جایگزین آن شده است.

منبع خبر: خبرگزاری ایسنا

نظرات

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مديريت محتواي درگاه خدمات الكترونيكي ايران منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • متن تشخیص هویت Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA